انواع باسکول آویز و جرثقیلی (‌سقفی‌)

انواع باسکول آویز و جرثقیلی (‌سقفی‌) برای توزین اجسام و موادی که روی کفی پلتفرم باسکول قرار نمی گیرند، و به صورت آویزان توزین می شوند، تولید می شود. ظرفیت های مختلف از 50 کیلو گرم تا 50 تنی‌، از کشورهای چین و کره جنوبی به ایران وارد می شوند. برای تهیه این باسکول با شماره 2389 320 0912 تماس بگیرید.

انواع باسکول آویز و جرثقیلی

باسکول آویز جرثقیلی و کاربرد های آن چیست‌؟

باسکول های آویز که به به آن ترازو آویزان می گویند‌، نوعی باسکول توزین صنعتی است که تفاوت در نحوه توزین نسبت به باسکول های کفی معمولی دارد.

در این روش به جای توزین های معمولی که جسم روی صفحه پلتفرم یا کفی آن قرار می گیرد‌، آن را به قلاب باسکول سقفی آویزان می کنند.

ترازو جرثقیل در اصل جرثقیلی است که مجهز به لودسل است. ترازو جرثقیل دو نوع آنالوگ و دیجیتال است. اما برای کاربردهای صنعتی همیشه ترازوهای جرثقیل به کار می روند و این بیشتر توصیه می شود. دلیل این امر این است که ترازوی جرثقیل دیجیتال از لودسل که حسگر وزن است، برای اندازه گیری وزن هر جسمی که روی آن قرار دارد، استفاده می کند.

هر نوع ترازو جرثقیل بسته به ظرفیت لودسل اش، حداکثر ظرفیت توزین را دارد.

انواع باسکول آویز و جرثقیلی

کاربرد انواع باسکول آویز سقفی

باسکول های آویز صنعتی باید به اندازه کافی دقیق و قوی باشند تا اجسام بسیار سنگین را بلند کنند. باسکول سقفی یا آویزان‌، اغلب در صنعت حمل و نقل یافت می شود.

آنها برای انتقال و بارگیری جعبه ها و تریلرها بر روی قایق های حامل استفاده می شوند. ظرفیت باسکول جرثقیل بسیار مهم است زیرا کشتی ها و قایق ها ظرفیت بارگیری خاص خود را دارند. بارگیری بیش از حد قایق ها و کشتی ها بسیار خطرناک است زیرا امکان واژگون شدن آنها وجود دارد.

همچنین در انبارها، تولید، حمل و نقل، تدارکات و غیره مصرف می شوند. به طور خلاصه، ترازو جرثقیل در بسیاری از صنایع ضروری کاربرد مهمی دارد.
توجه فرمایید که در کشتی ها یا قایق ها، در هواپیما و صنعت هوا فضا، براحتی نمی توان باسکول کفی در ظرفیت های سنگین مانند 30 تن و 50 تن نصب کرد.

کسری باسکول ترازوی آویز مناسب جرثقیل را با طیف گسترده ای از کاربردها و عملکرد بالا ارائه می دهیم.

ترازو آویز جرثقیلی برای وزن بارهای آویزان تا 50 تن طراحی شده است.
در اینجا ترازوهای جرثقیل حرفه ای را در طرح های و ظرفیت های مختلف برای نیازهای مختلف پیدا خواهید کرد که باعث می شود وزن کشی ساده و بدون مشکل باشد.

انواع باسکول آویز و جرثقیلی یا سقفی

همانطور که به عرضتان رساندیم این باسکول ها با ظرفیت های مختلف و سازندگان متفاوت تولید می شوند. به سه دسته بزرگ از لحاظ کارایی تقسیم می شوند که عبارت است از:

 1. ترازو آویز مینی
 2. باسکول آویز جرثقیلی
 3. باسکول جرثقیلی سنگین

همچنین در انواع ظرفیت تولید می شوند مانند:

 • باسکول های 50‌، 100‌، 300 و 500 کیلو گرم مینی
 • باسکول های 1 تن‌، 3 تن‌، 5 تن و 10 تنی صنعتی
 • باسکول های 15 تنی‌، 20 تن‌، 30 تنی و 50 تن صنعتی

انواع باسکول آویز و جرثقیلی

قیمت انواع باسکول آویز و جرثقیلی سقفی دیجیتال

باسکول های آویز با توجه به تنوعی که توضیح دادیم، داری قیمت های مختلف هستند که یک لیست قیمت بلند بالا را می طلبد. عکس ذیل به تنوع این محصول اشاره می کند.
توصیه ایران باسکول این است که حتماً با ما تماس بگیرید و اطلاعات خودتان را در مورد باسکول مورد نیاز کارتان، تکمیل کنید و سپس درخواست استعلام قیمت همان محصول را بدهید. این روش موجب می شود زمان شما تلف نشود و بهترین انتخاب در میان انبوهی از مدل ها و ظرفیت ها را انجام دهید.

انواع باسکول آویز و جرثقیلی

خرید انواع باسکول آویز و جرثقیلی سقفی صنعتی

خرید انواع باسکول جرثقیلی در این مرحله بسیار ساده و آسان است. به صورت حضوری و تلفنی انجام می شود. که در هر دو صورت مبلغ قیمت اعلامی به حساب ایران باسکول می ریزید. بعد از تایید مالی و گرفتن اطلاعات فرد گیرنده باسکول آویز‌، نوبت به ارسال آن می رسد.

از این مرحله به بعد یعنی ارسال بار و اطمینان از رسیدن دستگاه به دست مشتری، از وظایف ما است.

خدمات ایران باسکول

خدماتی که برعهده شرکت است شامل:

 • تعهد به انجام گارانتی
 • خدمات پس از فروش
 • پشتیبانی 24 ساعت

انواع باسکول آویز و جرثقیلی

7

 1. سلام وقتتون بهشت
  خانم غبرایی وهمسرشون اقای کسری جزو تاجران با تجربهاراد برندینگ هستن
  🥾👞👠👢🩴🩴👢👠👞🥾🥾👞👞👠👠👠👢👢🩴👠👠👞👞🥾👞👠👢👢🩴🩴👠👞👞

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید