قیمت باسکول آویز 5 تنی کرین اسکیل دیجیتال

قیمت باسکول آویز 5 تنی کرین اسکیل و Ocs از 15/500/000 الی 35/000/000  میلیون تومان متغیر می باشد. باسکول جرثقیلی 5 تن دیجیتال تا برد 15 متر است و امکان ارتباط با نمایشگر جانبی پرینتر دار با سیم و بی سیم را دارد. به دلیل آویزان بودن دستگاه‌، ریموت کنترل برای خاموش و روشن کردنش‌، جزء قطعات جدا نشدنی دستگاه است. البته قیمت باسکول آویز جرثقیل در طول زمان و تغییرات اقتصادی ممکن است تغییرات زیادی بکند. برای تهیه باسکول آویز و استعلام نحوه خرید و قیمت روز آن با شماره 09123202389 تماس بگیرید.

قیمت باسکول آویز 5 تنی باسکول آویز جرثقیل چیست؟

باسکول آویز که به آنها ترازو جرثقیل آویزان نیز می گوییم، کمی متفاوت از ترازو باسکول های معمولی که روی زمین قرار میگیرند، عمل می کند. به جای قرار دادن بار بر روی صفحه پلتفرم ثابت یا چرخدار، بار با استفاده از قلاب ترازو جرثقیل به حالت تعلیق در می آید. خود ترازو می تواند از ماشین آلات، قلاب ها و سایر دستگاه ها آویزان شود. بسته به ظرفیت‌، کاربران می توانند ترازو آویزان را روی چیزی مانند جرثقیل مکانیزه قرار دهند تا مواد بسیار سنگین را بلند کنند یا به سادگی یک ترازو آویز دستی ساده مینی را در دستان خود نگه دارند تا ماهی را اندازه گیری کنند.
در این پست بر روی چند ویژگی مهم که باید در هنگام خرید یک باسکول جرثقیل سنگین در نظر بگیرید‌، تمرکز می کنیم.

ترازو های مدل‌های آنالوگ بعضاً به نام ترازو های فنری در بازار موجود هستند اما از آنجایی که ایران باسکول فقط مدل‌های دیجیتال دارد، ما روی این موضوع تمرکز می کنیم.
طیف وسیعی از ترازوهای آویزان شامل Crane Scale ‌،OCS و Camry و موارد دیگر در بازار ایران از کشور چین، کره، آلمان و امریکا وارد می شوند. مدل های دیجیتال چند مزیت دارند:

 • مانند صفحه نمایش روشن و بسیار قابل مشاهده. استفاده از ترازوهای آویز دیجیتال از راه دور برای بهبود ایمنی غیر معمول نیست، بنابراین ترازوی با نتایج قابل مشاهده از دور بسیار مفید است و به جلوگیری از اشتباه در هنگام ثبت نتایج کمک می کند.
 • لودسل یا حسگر وزن برای عملکرد دیجیتالی
 • ترازوهای آویز دیجیتال نیز با سرعت بیشتری کار می کنند که باعث بهبود کارایی می شود.
 • ترازوهای جرثقیل همچنین می توانند بارهای بسیار سنگینی را بلند کنند، از این رو استفاده از آنها در محیط های صنعتی رایج است.
 • جابجایی سریع و راحتر از باسکول های روی زمین

قیمت باسکول آویز 5 تنی کرین

باسکول آویز برای چه مواردی استفاده می شود؟

باسکول های آویز کاربردهای مختلفی دارند، از توزین تورهای ماهیگیری یا چمدان مسافرتی گرفته تا اندازه گیری میوه و سبزیجات در میادین میوه و تره بار.
گاهی اوقات، باغ وحش ها یا پارک های حفاظتی از ترازوهای آویزان برای وزن کردن حیوانات سنگین مانند آهو یا خرس استفاده می کنند. بخش صنعتی اغلب از ترازوهای جرثقیل آویزان برای وزن کردن بارهای بسیار سنگین استفاده می کند زیرا با وجود قاب فشرده می توانند شرایط سخت را تحمل کنند. این باسکول ها حمل و نقل آسانی دارند‌. در حالی که یک ترازو پلت فرم یا یک ترازو کفی با ظرفیت بالا می تواند فضای زیادی را اشغال کند‌، یک ترازو آویزان را می توان در زمانی که استفاده نمی شود در یک جعبه مخصوص خودشان نگهداری کرد.

قلاب ایمنی جامد از محکم شدن بار اطمینان می دهد و به جلوگیری از حوادث کمک می کند. ترازوهای جرثقیل دیجیتال دارای یک قید بزرگ است که برای تعلیق بارها به راحتی می چرخد. حلقه بار در هنگام توزین در قلاب دستگاه قفل می شود.

ظرفیت متفاوت باسکول آویز و موارد استفاده آن انواع قیمت را به همراه دارد. قیمت باسکول آویز 5 تنی نیز از این دست می باشد.

قیمت باسکول آویز 5 تنی

ویژگی های معمول باسکول های آویز

یکی از کاربردی ترین ویژگی های باسکول آویز، عملیات کنترل از راه دور است. ترازوهای جرثقیل را می توان از دور استفاده کرد و به کاربران اجازه می دهد بارهای بسیار سنگین و حجیم را در فاصله ای مطمئن وزن کنند. کنترل از راه دور امکان عملکرد ایمن و بدون دست ز را فراهم می کند.

محفظه مقاوم بدنه که نمایشگر درون و روی آن قرار می گیرد‌، تضمین می کند که ترازوهای جرثقیل آویزان می توانند در محیط های سخت مانند بندرگاه ها، فرودگاه ها، کارخانه ها، تأسیسات پستی و موارد دیگر با دوام و استحکام بالا کار کنند. با این حال، ترازو باید با دقت نگهداری شود مثلاً ترازو را نیندازید یا به آن ضربه نزنید.

عمر طولانی باتری می تواند بسیار مفید باشد، به خصوص هنگام وزن کردن یونجه یا دام‌، زیرا ممکن است برق به راحتی در دسترس نباشد.
عملکرد Tear دستگاه به کاربران اجازه می دهد تا وزن تورها، سبدها، بشکه ها و سایر ظروف مورد استفاده برای ذخیره بار را حذف کنند. LED های نشاندهنده آویز‌، عمر باتری، واحدها و سایر اطلاعات مرتبط را در یک نگاه سریع نشان می دهند.

قیمت باسکول آویز 5 تنی کرین

استفاده صحیح از ترازو آویز جرثقیل

مهم است که از ظرفیت مناسب کارتان‌، ترازو آویز جرثقیل را بکار بگیرید مانند مثال ما که باسکول آویز 5 تن است. ترازوهای جرثقیلی سقفی می توانند محکم باشند و برای توزین های سنگین طراحی شوند اما همچنان برای شما باید مهم باشد که از ظرفیت صحیح دستگاه برای توزین موادتان مطمئن شوید و هرگز از ظرفیت ترازو فراتر نروند.
نکات مفید دیگر عبارتند از اطمینان از اینکه حلقه ای که برای نگه داشتن ترازو جرثقیل استفاده می کنید با ابزاری که از آن استفاده می کنید تطیبق بشود (مثلاً مطمئن شوید که قلاب جرثقیل آنقدر بزرگ نباشد که نقطه اتصال را خراش دهد). نکته اساسی و مهم دیگر کالیبراسیون مکرر دستگاه است تا وزن کشی را با دقت فراون انجام دهد.

اینها همه ویژگی ها و کاربردهای باسکول آویز نیستند، فقط برخی از آنها را باید در هنگام خرید ترازو آویز سقفی برای کاربردهای صنعتی در نظر بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

حال که شناخت جامع و کاملی از باسکول های آویز سقفی بدست آوردید، به باسکول آویز 5 تنی و قیمت آن می پردازیم.

قیمت باسکول آویز 5 تنی

باسکول آویز 5 تنی کرین اسکیل دیجیتال

باسکول آویز جرثقیل 5 تنی کرین اسکیل تمام شرایط نگهداری، ویژگی ها و کاربردهای انواع باسکول های جرثقیلی که توضیح دادیم دارد. یکسری مشخصات فنی دارد که به صورت اختصاصی به آن اشاره می کنیم. توجه بفرمایید که این دستگاه 5 تنی نیز تنوع برند و سازنده خودش را دارد که مشخصات اختصاصی آنرا تغییر می دهد و هنگام تماس با ما، کلیه آنها در اختیارتان قرار می گیرد. ما به ویژگی های عمومی دستگاه می پردازیم.

مشخصات فنی آویز 5 تن

 • ظرفیت 5 تن یا 5000 کیلوگرم
 • دقت 1 تا 2 کیلوگرم
 • نمایشگر Led با نشان دادن اعداد به صورت واضح از راه دور
 • دارای ریموت کنترل تا برد 15 متر
 • آداپتور برای شارژ و باطری داخلی با نگهداری شارز طولانی
 • واحد وزنی کیلوگرم‌، صفر خودکار و پارسنگ یعنی محاسبه وزن خالص
 • هشدار اضافه بار
 • بدنه فلز با روکش آلومینوم ریخته گری شده مقاوم در مکان های سخت صنعتی
 • قلاب قوی فولادی ثابت برای آویزان شدن دستگاه روی سقف یا جرثقیل
 • قلاب بسیار قوی فولادی گردان 360 درجه برای قرار گرفتن بار روی قلاب و قفل محکم
 • در صورت نصب نمایشگر دوم امکان چاپ مقادیر توزین و ارتباط و اتصال به کامپیوتر
 • در صورت ارتباط با کامپیوتر و با برنامه سخت افزاری و نرم افزاری امکان ذخیره اطلاعات مقادیر وزن شده

قیمت باسکول آویز 5 تنی با توجه داشتن نمایشگر دوم‌، نصب نرم افزار و سخت افزار و سازنده آن متغیر است.

قیمت باسکول آویز 5 تنی

کاربرد باسکول آویز 5 تن

برای توزین بارهای آویز تا ظرفیت 5 تنی با قیمت مناسب  و عملکرد بالا تولید می شود.
ترازوهای جرثقیل آویز برای: عملیات حمل و نقل، ریخته گری، کارخانه های فرآوری مواد غذایی، صنعت معدن، عملیات دسته بندی، عملیات دریایی، صنعت قالب گیری، تاسیسات تست، فرآیند ذوب و غیره هستند.

کاربرد مختلف باسکول های آویز لیست قیمت را به همراه دارد. چگونگی تعیین قیمت باسکول آویز 5 تنی در ادامه صحبت می شود.

قیمت باسکول آویز 5 تنی
قیمت باسکول آویز 5 تنی

قیمت باسکول آویز 5 تنی دیجیتال

باسکول های کرین اسکیل (‌‌ Crane scale و OCS-AX) در انواع و ظرفیت های متفاوت تولید می شوند. خود باسکول جرثقیل 5 تن با برندهای مختلف به بازار عرضه می شود. با توجه به این موارد‌، قیمت باسکول آویز 5 تنی دیجیتال بر اساس برند سازنده و به قیمت روز‌، بعد از تماس با مهندس عبدالرضا کسری‌، به کاربران عزیز اعلام می شود.

قیمت باسکول آویز 5 تنی

خرید باسکول آویز 5 تنی کرین اسکیل دیجیتال

بعد از انتخاب و استعلام قیمت باسکول آویز 5 تنی نوبت به خرید آن می رسد. خرید و قیمت باسکول آویز می تواند همزمان باشد. خرید باسکول جرثقیل آویز 5 تنی به دو صورت انجام می شود.

 1. خرید حضوری که در مکان فروش دستگاه صورت می گیرد. واریز وجه نقد قیمت باسکول آویز 5 تنی به صورت حضوری است.
 2. به روش اینترنتی و آنلاین که تمام اطلاعات مانند کاتالوگ‌، فیلم و عکس‌، از طریق تلفن و شبکه اجتماعی معمولاً واتساپ رد و بدل می شود. قیمت باسکول آویز 5 تنی به نرخ خرید روز اعلام می گردد. پس از واریز وجه نقد و ارسال عکس واریز و اطلاعات گیرنده دستگاه مانند نام و نام خانوادگی، آدرس و تلفن همراه در دسترس، ترازو جرثقیل آماده ارسال می شود.

ارسال بار، انجام گارانتی و خدمات پس از فروش از این مرحله به بعد با ایران باسکول است. با ما در تماس باشید. 09123202389

 

18

 1. سلام و عرض ادب خدمت شما
  اطلاعات عالی و کامل بود, ممنون میشم قیمت رو هم بفرمایید و نحوه ی سفارش دادن

 2. باسکول آویز 5 تنی کرین اسکیل دیجیتال یک ابزار حیاتی در صنایع بارگیری و تخلیه است که قابلیت وزنه‌گیری دقیق بارهای سنگین تا 5 تن را داراست. این باسکول با دقت بالا و صفحه نمایش دیجیتال، امکان خواندن وزن بار با سهولت فراهم می‌کند.

 3. طراحی منحصر به فرد و قابلیت نصب آسان بر روی کرین‌ها، این باسکول را به یک ابزار اساسی برای اندازه‌گیری وزن بارها تبدیل کرده است. قیمت مناسب و عملکرد برتر این باسکول، انتخابی عالی برای صنایع مختلف است.

  • با سلام و وقت بخیر
   باسکول نقش بسیار محمی در اکثر صنایع داره .
   همانطور که فرمودید باسکول 5 تن آویز نیز دارای دقت بسیار خوب و عملکرد عالی هست.

 4. با سلام
  لطفا اطلاعات کامل در خصوص اویز ۵ تنی را از طریق تلگرام ارسال بفرمایید . نیاز به مشاوره تلفنی هم دارم . با شما تماس می گیرم

  • با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز
   لیست قیمت باسکول اویز 5 تن برای شما ارسال شد.
   همکاران ما برای مشاوره تلفنی با شما تماس خواهند گرفت.

 5. سلام برام خیلی جالب بود که باسکول آویزان با قدرت ۵تنی هرگز نشنیده بودم دیده بودم باسکول دیجیتال آویزان ولی با قدرت ۵تنی جالب بود
  پیروز وسربلند

  • سلام دوست عزیز
   امیدوارم سلامت باشید.
   درسته دنیای باسکول و ترازو ها بسیار جالب و قدرمند است.
   شاید برای شما جالبتر باشد که بدانید باسکول آویز 5 تنی یک باسکول آویز سبک به حساب می آید.
   و باسکول های آویز 30 تن هم هست.

 6. باسکول آویز یکی از بهترین باسکول های توزین سنگین هست چرا که به دلیل طراحی و کارایی آن فضای بسیار کمی را اسغال میکند و امکانیتی مثل ریموت کنترل و نمایشگر دوم و … را هم ساپورت میکند.
  در کل خرید این نوع باسکول را به افرادی که فضای کمی برای قرار دادن باسکول خود دارند و یا محصولاتشان طوری هست که از این باسکول استفاده بهتری میتواند ببرند توسیه میکنم.

  • با سلام و تشکر
   باسکول آویز 5 تن یکی از بهترین باسکول ها هست زیرا که به دلیل طراحی این محصول فضای بسیار کمتری نسبت به سایر نمونهای زمینی اشغال میکند.
   اگر شرایط کار شما مناسب این باسکول باشد بسیار پیشنهاد میشود.

  • با سلام و وقت بخیر
   با تسکر از نظر شما
   چشم لیست قیمت باسکول های آویز 5 تنی برای شما ارسال میشود.
   در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت.

 7. با سلام
  باسکول آویز 5 تنی گزینه ی خیلی خوبی برای کسب و کار هایی هست که به 5 تن توزین نیاز دارن اما جایه زیادی برای مصب باسکول 5 تنی ندارن در صرفه جویی فضا بسیار گزینه ی خوبی هست.
  البته که فیلد کاری و نوع کسب و کار بسیار مهم است ولی در کال باسکول آویز ویژگی کم جایی رو دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید