باسکول ایران
شنبه , بهمن ۲ ۱۴۰۰
خانه / باسکول فرغونی / انواع باسکول فرغونی مرغداری برای فروش

انواع باسکول فرغونی مرغداری برای فروش

برای خرید و فروش انواع باسکول فرغونی مخصوص مرغداری، سایت های اینترنتی بستری مناسب هستند. زیرا شرکت های زیادی به صورت مستقیم و یا به صورت نمایندگی فعالیت دارند.

مرغداری ها از مهمترین مراکز تولیدی بوده که در آن گوشت قابل توجهی تولید و به بازار عرضه می شود. به همین دلیل این مراکز نظارتی دقیق بر روی چگونگی نگهداری مرغ ها داشته تا بتوانند در زمان مطلوب کشتار کنند. از مهمترین عواملی که باید نظارت جدی بر روی آن گردد، دان مرغ است. زیرا باید به میزان مشخص به پرنده داده تا رشد مطلوبی داشته باشد. لذا باید از ابزارهای مختلف به منظور ارائه بهترین میزان دان بهره گرفت. یکی از این ابزارهای کاربردی، باسکول فرغونی است.

انواع باسکول فرغونی

باسکول فرغونی در مرغداری ها

این باسکول ها همانطور که از نام آنها پیداست به صورت فرغونی بوده و می توان به کمک آن دان را نیز حمل کرد. در ضمن می توان دان را توزین کرده و به میزان مورد نیاز آنها را در اختیار مرغ ها قرار داد. باسکول های فرغونی در انواع مختلف دیجیتالی و معمولی در بازار عرضه شده و انتخاب آنها از سوی خریداران مورد توجه است. برای تهیه این باسکول ها باید به مراکز فروش آنها مراجعه کرد. چرا که این نمایندگی ها می توانند نیاز مشتریان خود را از بهترین نوع باسکول تامین کنند.

انواع باسکول فرغونی

فروش انواع باسکول فرغونی

با توجه به تقاضایی که برای انواع باسکول فرغونی در بازار شهرهای مختلف وجود دارد، این مرکز فروش سفارش خریداران را از سراسر کشور دریافت کرده و آنها را تامین می کنند. لذا پیشنهاد می شود، اگر شما نیز به دنبال خرید بهترین باسکول فرغونی هستید، با مشاوران فروش این مرکز ارتباط بگیرید. در این صورت محصولات مد نظر در شهر شما با قیمت مناسب عرضه خواهد شد و در هزینه های مختلف خود صرفه جویی خواهید کرد.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129728651
شماره تلفن ثابت: 02144758816
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ظرفیت باسکول فرغونی صنعتی دیجیتال

آیا می دانید دستگاه های توزین دیجیتالی صنعتی وجود دارند که شبیه فرقون می باشند و به باسکول فرغونی یا فرقونی دیجیتال معروفند و در صنعت دام و طیور برای تهیه خوراک دام بیشترین کاربرد را دارند؟ فرغون باسکولی در ظرفیت و ابعاد مختلف ساخته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران