باسکول ایران
پنج شنبه , دی ۴ ۱۳۹۹
خانه / باسکول دیجیتال / کسری اولین تولید کننده باسکول دیجیتال جاده ای

کسری اولین تولید کننده باسکول دیجیتال جاده ای

شرکت سنجش دقیق کسری، اولین وب سایت عرضه کننده باسکول دیجیتال جاده ای، تولید کننده سیستم های توزین، به صورت آنلاین می تواند خدمات مشاوره ایی برای مدیران کارآمد در سراسر ایران مانند شیراز، مشهد، بندرعباس، کرمان، اصفهان و تهران ارائه دهد.
خدمات مشاوره ایی چیست؟ چه نیازی به آن خواهید داشت؟
با مشاوره و گرفتن راهنمایی های لازم، می توانید بهتر به نیاز سازمانتان پی برده و کالایی با درصد خطای پایین تر تهیه و استفاده نمایید.
یکی از این خدمات در صنعت باسکول دیجیتال جاده ای، شناخت مشتریان از استانداردهای موجود در ایران و جهان است.
باسکول های مکانیکی قدیمی که با استاندارد 747 تولید می شده اند، امروز منسوخ اعلام شدند و تولید کننده باسکول مانند کسری (بزرگترین و معروفترین برند نامی ایران)، باسکول های خود را براساس استاندارد تدوین شده نوین، 10274 تولید می کند.
با نگرش جدید به کیفیت باسکول های جاده ایی دیجیتال، سنجش دقیق کسری، تولید کننده سیستم های توزین و باسکول تمام الکترونیک، دقت بالای باسکول را سرمشق خود قرار داده تا در اوزان و اندازه گیری کالاهای مختلف، رو سفید بوده و بتواند به پند و اندرز آیات قرآنی در مورد کیل و اوزان عمل کند.
همانطور که میدانید کیل و میزان 23 مرتبه در قرآن گوشزد شده است. استاندارد اجرایی 10274 نیز براساس این قوانین شبانه روز تلاش خود را کرده است تا در ایران عزیزمان کم فروشی انجام نشود.
بحث بعدی شناخت صحیح از نیاز سازمانها به یک نوع دستگاه خاص و باصرفه است.
باسکول هایی با قیمت بالاتر و ظرفیت بالا، شاید از لحاظ مالی برای فروشندگان بهتر باشد، اما از لحاظ مالی و کاربردی برای خریداران بیهوده باشند.
همنطور است در انتخاب نوع لودسل، نمایشگر و …
همانطور که متوجه شدید، نیاز به مشاوره در سیستم های توزین دیجیتال به دلایل متعدد، واجب است.
می توانید برای خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال جاده ای و غیر جاده ای، به برترین عرضه کننده و تولید کننده باسکول، گروه کسری، در تمام ایران، بخصوص مشهد، شیراز، اصفهان و دیگر شهرها و استانها، اطمینان کنید.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122241933
شماره تلفن ثابت:02144140069
شماره فکس:02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع باسکولت صنعتی

لیست خرید اینترنتی باسکولت صنعتی کسری

لیست مشخصات فنی به همراه قیمت خرید و فروش باسکولت های مجموعه صنعتی کسری بروزرسانی شده است و ارسال این باسکول ها به سراسر ایران انجام می شود.

پاسخی بگذارید

باسکول ایران