پیاده سازی و نصب باسکول دیجیتال جاده

هیجان انگیز نیست اگر بدانید که انواع باسکول های دیجیتال مخصوص جاده از نیسان کش 4 متری تا تریلی کش 16 متری در مدت 1 روز پیاده سازی و نصب می شوند؟ جز این است که باید افراد خبره و بسیار ماهر نه مبتدی، مسئولیت نصب بر عهده شان باشد؟
باسکول های دیجیتال با تکنولوژی جدید مدتهاست که در دو بخش سنگین جاده ای و سبک صنعتی و تجاری تولید می شوند.
در این مدت انواع طراحی دستگاه های توزین مخصوص جاده برای بهینه سازی صفحات پلاتفرم تولید شده و نصب و پیاده سازی کم هزینه تر در کمترین زمان انجام شده است.
باسکول های جاده ای سنگین به نسبت دیگر دستگاه های توزین دیجیتال، هم تولید سخت تری دارند و هم نیاز به نصب در محل باسکول دارند که در قدیم مدت زمان زیاد در حدود 3 روز طول می کشید تا جانمایی باسکول انجام شود.

باسکول های مخصوص جاده
به دلیل طول متغیر، نصب و پیاده سازی متفاوت داشته اند.
امروزه با پیشرفت دانش بشری، به کارگیری افراد مجرب در طراحی و تولید، سیاست گذاری در جلب رضایت مشتریان و در نهایت برنده برنده بودن دو طرف قرارداد، تکنیک های جدیدی برای نصب آسانتر و پیاده سازی مطمئن تر صورت گرفته که در زمان کمتری، باسکول جاده دیجیتال به مشتری تحویل داده می شود.
همانطور که اشاره شده است، در کمتر از یک روز به شرط آماده بودن تمام تمهیدات و تجهیزات لازم از جانب مشتری، نصب انجام و باسکول روشن به مشتری ارائه می شود.
می توانید با بدست آوردن رزومه کاری ما در سراسر ایران، از صحت ادعای گفته شده، اطلاع بدست آورید.
رضایت مشتری سرلوحه کار شرکت بوده و هست.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید