باسکول ایران
چهارشنبه , آذر ۲۶ ۱۳۹۹
خانه / دسته‌بندی نشده / نمایندگی لودسل انواع باسکول دیجیتالی جاده ای

نمایندگی لودسل انواع باسکول دیجیتالی جاده ای

آیا در نمایندگی های فروش و مراکز عرضه انواع باسکول دیجیتالی از قبیل جاده ای، قطعاتی همچون لودسل، پلاتفرم و … هم به فروش می رسد؟ آیا می توان تعویض و یا تعمیر این قطعات را جزو گارانتی محصول دانست؟
قطعات بسیاری در ساخت دستگاه های توزین از قبیل باسکول جاده ای کاربرد دارد. یکی از این قطعات که امروزه در باسکول جاده ای دیجیتالی مورد استفاده قرار می گیرد، لودسل نام دارد. در ساخت باسکول جاده ای، باید از نوعی لودسل استفاده شود که توان و قابلیت اندازه گیری وزن های سنگین را داشته باشد.
همانطور که می دانید، باسکول های جاده ای، با داشتن پلاتفرم، لودسل و قطعاتی از این قبیل، وزن بار ماشین های سنگین را بر اساس نیروی چاذبه زمین اندازه گیری می کنند. در باسکول های غیر دیجیتال، قطعاتی همچون لودسل به کار گرفته نشده و نمونه ای دیگر از حسگر های وزن، استفاده شده است.
باسکول جاده ای همانند دیگر دستگاه های توزین که در وزن های مختلف تولید می شوند، باید دارای دقت بالایی باشد تا از آن بتوان به عنوان بهترین نوع باسکول نام برد.
باسکول جاده ای را که از نمایندگی های فروش و مراکز عرضه انواع دستگاه های توزین می توان خریداری نمود، بر اساس سفارش مشتری، می تواند دارای جنس بدنه مختلف همچون بتن و یا فلز باشد. ممکن است با توجه به نیاز مشتری، قابلیت هایی از قبیل امکان خروجی گرفتن از باسکول جاده ای دیجیتالی به کمک وصل کردن آن به سخت افزار هایی همچون کامپیوتر میسر گردد.
اگر در پی خرید نوع خوب و باکیفیت باسکول جاده ای هستید، نمایندگی های فروش شرکت های معتبر می توانند گزینه بسیار خوبی باشند. زیرا می توان از نمایندگی های فروش، بهترین باسکول دیجیتالی جاده ای را خریداری کرد و به علاوه، شرکت تولیدی، گارانتی و یا وارانتی مدت داری را برای خریدار مشخص می کند تا در صورت خرابی قطعات به کار گرفته شده در ساخت باسکول از قبیل لودسل، بدون هزینه آن را تعمیر و یا تعویض نمایند.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122241933
شماره تلفن ثابت:02144140069
شماره فکس:02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باسکول 80 تنی

خرید و فروش باسکول ۸۰ تنی دیجیتال

آیا می دانید باسکول ۸۰ تن جاده ای، در زمره ی صادرات باسکول است؟ می …

پاسخی بگذارید

باسکول ایران