باسکول ایران
پنج شنبه , دی ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / باسکول میدانی / مرکز باسکول میدانی ۵۰۰ کیلوگرمی صنعتی

مرکز باسکول میدانی ۵۰۰ کیلوگرمی صنعتی

وقتی مرکز باسکول میدانی نوع ۵۰۰ کیلوگرمی صنعتی را با استانداردهای لازم به بازار عرضه می دارند، قطعا افراد مختلف به آنها مراجعه خواهند کرد.

باسکول یکی از دستگاه های مهم صنعتی بشمار می آید که وظیفه توزین را بر عهده داشته و کارایی زیادی در مکانها و مشاغل مختلف دارد. معروفترین آن در میادین تره بار بوده که به کمک آن انواع میوه و تره بار توزین و به بازار عرضه می شود.

این باسکول ها که معروف به میدانی بوده دارای قدرت و حجم متفاوت اند که معمولا براساس نیاز خریداران تقاضا می گردند. هر چقدر میزان فروش یک مرکز به صورت روزانه بیشتر باشد، طبیعتا باید باسکول میدانی بزرگتری را تهیه کرده و بکار گیرند. به این ترتیب براساس توان دستگاه محصولات را توزین و عرضه می دارند.

مرکز باسکول میدانی

مرکز باسکول میدانی صنعتی

معمولا هر خریدار با مراجعه به مراکز فروش تخصصی باسکول میدانی را تهیه می کنند. زیرا این نمایندگی ها علاوه بر ارائه اطلاعات می توانند، پیشنهادات بهتری به آنها داده و در تامین نیاز خریداران عملکرد بهتری داشته باشند. در این صورت وقتی یک برند خاص مد نظر متقاضیان بوده، می توانند به مرکز باسکول میدانی صنعتی مراجعه کرده و سفارش محصول دهند. این باسکول ها که باید از نظر مزیت های مختلف مانند آلیاژ بدنه و راندمان بررسی شوند، با برندها ایرانی نیز در بازار ایران موجود می باشند.

مرکز باسکول میدانی

باسکول میدانی ۵۰۰ کیلوگرمی

با توجه به اینکه باسکول میدانی معمولا در شعبه های مختلف میادین تره بار کاربرد دارند، هر چقدر دارای سایز استانداردتر و مشخص تر باشند، راحت تر خریداری خواهند شد. یکی از بهترین نوع این باسکول ها، با توان توزین ۵۰۰ کیلوگرمی بوده که می توان به راحتی از آن در مکان های مختلف بهره گرفت. به کمک آنها می توان بخش قابل توجهی از محصول را می توان به صورت روزانه توزین کرده و در اختیار مشتریان قرار داد.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129728651
شماره تلفن ثابت: 02144758816
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع باسکولت صنعتی

لیست خرید اینترنتی باسکولت صنعتی کسری

لیست مشخصات فنی به همراه قیمت خرید و فروش باسکولت های مجموعه صنعتی کسری بروزرسانی شده است و ارسال این باسکول ها به سراسر ایران انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران