باسکول ایران
شنبه , آذر ۲۲ ۱۳۹۹
خانه / باسکول 60 تنی / قیمت باسکول ۶۰ تنی تریلی کش دیجیتال

قیمت باسکول ۶۰ تنی تریلی کش دیجیتال

امروزه برای وزن کردن انواع محصولات مختلف باید دارای تجهیزاتی باشیم که بتوانند این محصولات را در حجم ها و وزن های بسیار زیاد تحمل کنند. از جمله این تجهیزات می توان به انواع باسکول ۶۰ تنی تریلی کش اشاره کرد. قیمت باسکول ۶۰ تنی تریلی کش، مکانیکی بسیار کم تر از دیجیتال می باشد.
انواع  باسکول تریلی کش با قیمت های مختلف رقابتی و خدمات پس از فروش ویژه ۱۰ ساله در شرکت های سازنده باسکول مانند باسکول پند، کسری باسکول، باسکول توزین سپاهان به فروش می رسد. طرز کار باسکول ۶۰ تنی بسیار ساده می باشد.

ابعاد این نوع باسکول ها  ۳ * ۱۶ می باشد و جنس این نوع از باسکول ها  بتنی پیش ساخته یا بتن فلز یا فلزی می باشند. باسکول های جاده ای در ظرفیت وزنی مختلف و شرکت های سازنده متفاوت به بازار عرضه می شوند.

باسکول جاده ای | انواع باسکول جاده ای صنعتی

باسکول جاده ای | کارکرد و نحوه کار با باسکول جاده ای

باسکول جاده ای یا باسکول سنگین در وزن های مختلف و صفحات پلتفرم متنوع تولید می شود. با تولید انواع باسکول جاده ای، کار برای وزن کشی محصولاتی که در حجم های بالا نیازمند توزین اند، بسیار راحت و سریع شده است. به این گونه که با نصب این نوع از باسکول ها تنها کافیست ماشین حمل محصولات بر روی این باسکول قرار بگیرد تا وزن محصول مشخص گردد. طرز کار با باسکول ۶۰ تنی و تولید باسکول در گروه ایران باسکول، با توجه به شرایط جغرافیایی متنوع ایران انجام می شود.
همچنین بهینه سازی هزینه های حمل و نقل، نصب و جابجایی باسکول های بتنی و پیش ساخته با طراحی باسکول های جدید و با به روز رسانی تکنولوژی تولید باسکول های بتن فلز پیش ساخته اقدام به تولید مدل هایی جدید از این باسکول ها نموده است. این ابتکار از این رو قابل توجه است که با به کارگیری این باسکول ها امکان نصب در دشوار ترین شرایط جغرافیایی فراهم گردیده و هزینه های تمام شده خرید باسکول برای این مشتریان به صورت چشمگیری کاهش یافته است. باسکول دیجیتال دست دوم نیز مانند باسکول های نو هزینه های حمل و نقل و … را دارند و تنها قیمت باسکول دست دوم کمتر از باسکول نو می باشد.

انواع باسکول صنعتی جاده ای

انواع باسکول جاده ای صنعتی تولید شده ی ایرانی

همانطور که در بالا گفته شد انواع باسکول جاده ای در بازار موجود می باشند که شما می توانید با خواندن مطالب این سایت به نوع های مختلف آن ها اعم از باسکول ۶۰ تنی دیجیتال و باسکول ۵۰ تن کامیون جفت پی برده و در صورت نیاز خود هر یک از آن ها را تهیه فرمایید و مورد استفاده قرار دهید.

تعمیرات باسکول جاده ای
تعمیرات باسکول جاده ای دیجیتالی

تعمیر انواع باسکول جاده ای و همینطور تبدیل باسکول مکانیکی قدیمی به باسکول دیجیتال در ایران باسکول انجام می شود. تعمیرات باسکول ۶۰ تنی، ۳۰ تن، ۴۰ و ۵۰ تن، ۲۰ و ۱۰ تن، بایستی در کمترین زمان ممکن انجام شود. باسکول جاده ای به هر شکلی که مشکل داشته باشد، چه سوختن لودسل آن و چه خیز برداشتن صفحه پلاتفرم بتنی یا تمام فلزی و هر بخشی از آن، نیازمند تعمیرات سریع باسکول است که در سایه ی خدمات پس از فروش عالی، مطمئن و مویرگی میسر خواهد بود.

خرید و فروش انواع باسکول جاده ای

خرید و فروش انواع باسکول جاده ای با قیمت های مناسب

شما هم اگر به دنبال استفاده از یک باسکول هستید باید به شما بگوییم که امروزه با توجه به انواع شرکت هایی که در زمینه ساخت باسکول فعالیت دارند، خرید و فروش انواع باسکول دیجیتال تریلی کش، کار نه چندان سختی به حساب می آید. شما علاوه بر این که می توانید با سر زدن به انواع نمایندگی های ساخت انواع باسکول دیجیتالی به طور فیزیکی از قیمت های مناسب ساخت این باسکول ها اگاهی پیدا کنید می توانید به صورت اینترنتی نیز با این لیست قیمت ها آشنا شوید.

باسکول ۶۰ تن صنعتی

باسکول ۶۰ تن | انواع باسکول صنعتی ۶۰ تنی

برای آشنایی با انواع باسکول تریلی کش ۶۰  باید به شما بگوییم که باسکول ۶۰ تنی از لحاظ مختلف به مانند صفحه پلتفرم انواع متفاوتی دارند. از جمله آن ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

جنس صفحه پلتفورم باسکول تریلی کش دیجیتال

  • باسکول ۶۰ تن بتن آرمه یا بتنی
  • باسکول ۶۰ تریلی کش، بتن فلز پیش ساخته و غیر پیش ساخته
  • باسکول ۶۰ تنی تمام فلز

آن چه در بالا گفته شد تعدادی از انواع باسکول ۶۰ تنی با شیوه های ساخت متفاوت می باشد . شما هم اگر نیاز به داشتن یک باسکول ۶۰ تنی را برای کسب و کار خود ضروری می دانید . باید به شما بگویم که قبل از خرید حتما با استفاده از فضای مجازی انواع فاکتور های مختلف برای خرید خود را در نظر بگیرید و با استفاده از این فضا آن ها را به دست آورید.

قطعات الکترونیک باسکول ۶۰ تن تریلی کش دیجیتالی

  • لودسل باسکول ۶۰ تن آنالوگ Load cell
  • نمایشگر یا اندیکاتور یا نشاندهندی باسکول جاده ای Indicator
  • پرینتر یا چاپگر Printer
  • جعبه تقسیم یا جی باکس Jbox
  • سیم و کابل به اندازه کافی
  • نصب و راه اندازی باسکول

ابعاد باسکول ۶۰ تنی

ابعاد باسکول ۶۰ تنی ۱۶*۳ یا ۱۵٫۲۰*۳ می باشد.

تاثیر قیمت تجهیزات باسکول در نرخ نهایی آن

یکی از قطعات الکترونیک در ساخت باسکول، لودسل load cell می باشد.
لودسل یک قطعه الکترونیکی است که دقت و کیفیت آن در کیفیت باسکول دیجیتال موثز می باشد. قیمت لودسل باسکول ۶۰ تنی، در مجموع قیمت باسکول تاثیر گذار است، چرا که، تعداد لودسل باسکول ۶۰ بیشتر از باسکول ۳۰ یا باسکول ۴۰ تنی هست. در حالیکه قیمت لودسل، با ظرفیت ۳۰ تن، در تمام باسکول های ۳۰، ۴۰، ۵۰ و ۶۰ یکسان است. اما قیمت باسکول ۴۰ تنی و قیمت باسکول ۳۰ تنی بدلیل وجود ۴ عدد لودسل ۳۰ تن، کمتر از باسکول ۶۰ تنی تریلی کش هست. قیمت باسکول کامیون کش ۵۰ تن، بر اساس نرخ باسکول داران، تقریباً نصف باسکول تریلی کش است چه سازه بتنی پیش ساخته باشد و چه فلزی. باسکول جاده ای گاهی باسکول دیجیتال چینی گفته می شود و این بدلیل استفاده از لودسل چینی زمیک یا کلی در ساخت آن می باشد.

لودسل باسکول یا لوتسل باسکول

لودسل باسکول یا لوتسل باسکول

حداکثر وزنی که یک باسکول جاده ای می تواند نشان دهد، بسته به لودسل های آن باسکول می باشد. هر لودسل وزن مشخصی را می تواند تحمل نماید و قرار دادن وزن بیشتر از این مقدار مجاز باعث ایجاد صدمه به لودسل های باسکول می شود برای اینکه بتوان وزن بیشتری را توسط باسکول جاده ای توزین کرد، باید تعداد و مدل لودسل ها را تغییر داد.

بهترین مارک باسکول دیجیتال تریلی کش ایرانی

بهترین مارک باسکول دیجیتال تریلی کش ایرانی

باسکول های جاده ای و شرکتهای سازنده باسکول مانند باسکول پارس توزین سپاهان، باسکول توزین الکتریک، کسری باسکول و ایران باسکول، برای تولید دستگاه با ظرفیت مختلف از قطعه ای استفاده می کنند که با نام لودسل شناخته می شوند. در بخش های مختلف سایت در ارتباط با باسکول، قیمت لودسل باسکول، تعداد لودسل و ظرفیت آن صحبت شده است. در ادامه شناخت بهترین مارک این دستگاه ها مد نظر است که به آن پرداخته می شود. مشخصات فنی باسکول ۶۰ تنی بسته به برند لودسل ها، نمایشگر، نوع سازه صفحه (بتنی و فلزی)، کارخانه تولید کننده ی باسکول، با یکدیگر فرف می کند. اما کلیات کار به شرح ذیل می باشد:

لودسل ها در زیر صفحه باسکول قرار می گیرند و هر کدام وزن مشخصی را ثبت می نمایند طبق قوانین فیزیک فشاری که بر یک سطح وارد می شود بر تمام سطح تقسیم می شود و به صورت یکسان در نواحی مختلف احساس می شود پس فشاری که از طریق لاستیک های تریلی بر روی صفحه باسکول وارد می شود در نواحی مختلف باسکول تقسیم شده و این صفحه باسکول فشار وارده را بر روی لودسل های زیر خود منتقل می نماید لودسل ها در نواحی مختلفی از باسکول قرار می گیرند و فشاری را که از طریق صفحه باسکول بر روی آنها وارد می شود، بر اساس وزن شناسایی می شود و سپس بر روی صفحه مانیتور برای کاربر نشان داده می شود.

بهترین مارک باسکول ۱۰، ۲۰، ۳۰، ۴۰، ۵۰، ۶۰ تن، باسکولی است که دقت کافی داشته باشد و اداره استاندارد نیز قطعات الکتریک و صفحات پلاتفرم بتنی پیش ساخته یا فلزی باسکول را تایید کند.

توجه بفرمایید که قیمت باسکول ۳۰ تنی و قیمت باسکول ۴۰ تنی که هر دو مخصوص توزین کامیون هستند، با قیمت باسکول ۶۰تنی دیجیتال (بتنی یا فلزی) متفاوت است.

تصویر باسکول ۶۰ تنی بتنی

اجرا و پیاده سازی باسکول ۶۰ تنی توسط نصاب باسکول

اجرا و پیاده سازی باسکول ۶۰ تنی توسط نصاب باسکول

ابعاد باسکول ۶۰ تنی تقریبا در تمامی کارخانجات تولیدی باسکول یکسان است و ابعاد آن ۱۶*۳ نیز میباشد. اکثر کارخانجات درجه یک در تولید تجهیزات جاده ای و ابعاد دستگاه توزین ۶۰ تن نیز به همین شکل عمل می کنند چه ۲ صفحه بتنی باشند، چه ۳ صفحه فلزی یا بتن فلز باشند، ۳*۱۶ است اما ابعاد انواع باسکول به دلیل تغییر در ظرفیت توزین جاده ای دیجیتال با یکدیگر متفاوت هستند در تمامی کارخانجات و صنایع وگمرکات و کشتیرانی وصنعت دام و طیور تمامی صنایع دیگر از آن استفاده فراوان دارند باسکول ۶۰تنی بهترین گزینه برای توزین انواع وسیله ی نقلیه از وانت تا تریلر نیز میباشد.

هزینه راه اندازی و نصب باسکول

مراحل اجرای سیستم باسکول جاده ای و نصب دستگاه، تجهیزات مورد نیاز، خدمات پس از فروش و موارد دیگر، در فرایند پیاده سازی انواع باسکول های دیجیتال ۶۰ تنی و ۵۰ تن و هزینه راه اندازی باسکول، در مرحله اول به خریداران توضیح داده می شود. بیشتر از همه کیفیت و دقت از فاکتورهای بسیار مهم در این صنعت می باشد چرا که اگر در ساخت این نوع باسکول ها دقت کافی مد نظر قرار نگیرد در نتیجه نهایی ممکن است مشکل به وجود آید. برای اجرا و پیاده سازی باسکول ۶۰ تنی در ابتدا باید قرار داد بسته شود و در ادامه باید نقشه گود برداری محل نصب باسکول مشخص شود . سپس تجهیزات باسکول های ۶۰ تنی جاده ای باید توسط فروشنده این نوع از باسکول ها آماده و در محل باسکول توسط نصاب باسکول نصب شوند تا بتواند مورد استفاده قرار گیرد. برای اینکار نصاب باسکول حدود یکروز زمان نیاز دارد. همچنین نصاب باسکول آموزش های لازم را به مالک باسکول می دهد. طرز کار با باسکول ۶۰ تنی، ۵۰، ۳۰، ۴۰، ۲۰ و ۱۰ مشابه هستند. برای کار با دستگاه، کافی است طرز کار با باسکول به اپراتور باسکول آموزش داده شود.

قیمت باسکول ۶۰ تنی و باسکول 60 تن

قیمت باسکول ۶۰ تنی در ایران تجارت و ایران باسکول

قیمت باسکول جاده ای با توجه به ابعاد و نوع صفحه و قطعات بکاررفته در آن ها، می تواند در ایران تجارت و ایران باسکول بسیار متفاوت باشد. شما در فضای مجازی می توانید مشاهده  فرمایید که باسکول ۶۰ تنی وانواع دیگر آن ها به مانند ۸۰ تنی با توجه به تنوع های مختلفی که دارند، تعیین قیمت می شوند. قیمت باسکول های ۶۰ تنی و انواع دیگر آن به مانند انواع باسکول ۸۰ تنی یا باسکول ۱۲۰ تنی نیز با انتخاب گزینه های مشتری بر اساس نیاز سنجی سازمان آن ها تعیین و ساخته می شود.

قطعات الکترونیکی مانند لودسل یا حسگر های وزن و جعبه تقسیم یا جانکشن باکس می باشند. به منظور نمایش وزن انواع محصولات از اندیکاتور یا نشاندهنده (نمایشگر باسکول) استفاده می شود و هم چنین از چاپگر یا پرینتر جهت پرینت استفاده می شود. همینطور هزینه های نصب و پیاده سازی، اتاقک باسکول و …، قیمت باسکول ۶۰تنی یا انواع دیگر آن به مانند  باسکول ۸۰ تنی را تعیین می کنند. اگر شما هم به دنبال ساخت یک باسکول ۶۰ تنی هستید همانطور که در بالا به شما گفته شد  قیمت ساخت این نوع از باسکول ها با توجه به نوع آن ها متفاوت می باشد. شما برای اطلاع از لیست این قیمت ها می توانید با انجام جستجوی ساده در فضای مجازی به مکان هایی هدایت شوید که اطلاعات تکمیلی را می توانید به واسطه آن ها پیدا کنید.

لیست قیمت باسکول ۶۰ تنی تریلی کش

لیست قیمت انواع باسکول ۶۰ تنی تریلی کش جاده ای

شما برای پیدا کردن انواع لیست قیمت باسکول تریلی کش ۶۰ تنی کافی است تنها در فضای مجازی جستجوی ساده انجام داده تا سایت هایی که این خدمات را برای شما فراهم کرده اند برای شما به نمایش در آیند و شما را از انواع قیمت های آشنا سازند. قیمت باسکول ۶۰ تنی دیجیتال هم بر اساس همین اختلافات ها، متفاوت می باشد. مثلاً قیمت باسکول توزین الکتریک با کسری باسکول متفاوت است.

مقایسه قیمت باسکول ۴۰، ۳۰، ۶۰، ۵۰، ۲۰ و ۱۰ صنعتی

قیمت و نرخ باسکول داران در این صنعت، با یکدیگر متفاوت است مثلاً شرکت توزین الکتریک و کسری باسکول با عرضه باسکول ۴۰ تنی و ۶۰ تنی و… توانسته در این عرصه پیشرو باشد هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت محصولات. قیمت باسکول توزین الکتریک و قیمت لودسل با توجه به انواع گسترده ی آن که شرکت توزین الکتریک توانسته با توجه به نیاز مشتری انواع باسکول را در اختیار آن ها قرار داده با توجه به نوع باسکول قیمت های متفاوتی را داراست.

مشاوره در طراحی و ساخت باسکول ۶۰

شرکت مشاوره در طراحی و ساخت باسکول ۶۰

ایران باسکول شرکت مشاوره در خرید، طراحی و ساخت باسکول های جاده ای می باشد. طراحی و ساخت باسکول ۶۰ مخصوص توزین تریلر، بسته به شرکت سازنده باسکول سازی متفاوت است. موضوع اجتناب ناپذیر در پیاده سازی باسکول ها، نحوه نصب دستگاه می باشد. انواع نصب  باسکول که در صنعت توزین سنگین انجام می شود در ادامه توضیح داده می شود.

انواع نصب و راه اندازی باسکول جاده ای

نصب داخل گود، نصب روی زمین و نصب هم سطح، یک مدل هست و نیاز به گودبرداری برای جانمایی باسکول دارد، که قیمت باسکول با توجه به هزینه گود برداری، بیشتر می شود و در واقع نصب باسکول رایگان می باشد. نصب پلیس راهی، نصب برجسته و غیر هم سطح نیز همگی یک
مدل از اجرا و پیاده سازی مانند باسکول ۶۰ تنی مثال ماست و در واقع قیمت نصب رایگان است. هزینه گودبرداری در این مدل کمتر بوده، ولی نیاز به رمپ ورودی و خروجی برای باسکول هست.

سفارش ساخت باسکول ۶۰ تن

سفارش ساخت باسکول ۶۰ تنی با کیفیت

شما میتوانید با حذف واسطه ی بین تولید کننده و خریدار در هزینه های خود صرف جویی کنید و نیازی به حدر دادن وقت خود نباشید و فقط با یک کلیک نیاز خود را با ما در میان بگذارید و ما بلافاصله آن را برای شما ارسال کنیم. خرید باسکول، نیازمند اعتماد بالا و شناخت کافی میباشد که این سایت میتواند با فروش و تحویل به موقع محصولات خود به شما خریداران عزیز این اعتماد و شناخت را از لحاظ قیمت و کیفیت برای شما تضمین و به ارمغان آورد.

نحوه کار و طرز کار باسکول

نحوه کار با باسکول جاده ای از ۶۰ تا ۱۰ تن بسیار ساده می باشد. معمولاٌ نحوه کار با باسکول بعد از نصب آن، به اپراتور باسکول آموزش داده می شود.

هزینه احداث باسکول ۶۰ تنی تریلی کش

هزینه احداث باسکول در سایت ایران باسکول یا کسری باسکول شامل قیمت باسکول ۶۰ تنی تریلی کش که از تولید کننده ی باسکول دریافت می فرمایید، نمی باشد. هزینه های گود برداری، جرثفیل، اتاقک باسکول، رمپ های ورودی و خروجی در باسکول پلیس راهی، هزینه های محوطه سازی، هزینه حمل و نقل، هزینه نامه استاندارد برای کالیبراسیون باسکول و هزینه های سربار نیز در خرید باسکول ۶۰ تنی تریلی کش یا باسکول ۵۰ تنی کامیون کش باید در قیمت نهایی باسکول لحاظ شود. نصب باسکول ۶۰ تنی معمولاً رایگان می باشد.

فیلم و عکس راه اندازی و نصب باسکول ۶۰ تنی تریلی کش

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 4.5 (2 امتیاز)
 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122241933
شماره تلفن ثابت:02144140069
شماره فکس:02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باسکول 80 تنی

خرید و فروش باسکول ۸۰ تنی دیجیتال

آیا می دانید باسکول ۸۰ تن جاده ای، در زمره ی صادرات باسکول است؟ می …

پاسخی بگذارید

باسکول ایران