باسکول ایران
دوشنبه , دی ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / باسکول 20 تن / قیمت باسکول ۲۰ تن به صورت آنلاین

قیمت باسکول ۲۰ تن به صورت آنلاین

قیمت باسکول ۲۰ تن یا خاورکش بر چه اساسی تعیین می شود؟ باسکول با ظرفیت وزنی ۲۰ تن و ابعاد ۲٫۵۰ * ۵ متر و ۴ عدد لودسل، نرخ خود را دارد. برای اطلاع از قیمت بهترین نوع آن می توان از طریق سایت های خرید و فروش آنلاین اقدام کرد. این روش هم در زمان و هم در هزینه، صرفه جویی می کند.
باسکول در نوع خود، در ظرفیت های مختلفی تولید می شود. یکی از باسکول هایی که امکان استفاده از آن در کارخانه های صنعتی وجود دارد و از آن با نام باسکول خاور کش یاد می شود، باسکول ۲۰ تن خواهد بود.
البته مسئله ای که باید خریدار باسکول به آن توجه داشته باشد، این است که باسکول های صنعتی در گونه های مختلف تولید می شود.

هریک توان و قابلیت اندازه گیری متفاوت و ابعاد مختلفی دارد و قیمت های متنوعی هم شامل می شود.

اگر در صنایعی مرتبط با فلز و آهن مشغول به کار هستید، بهتر است به جای خرید باسکول هایی با قابلیت اندازه گیری ۱ تن، باسکولی را خریداری کنید که تا ۲۰ تن را هم بتواند با دقت بسیار بالا در حدود ۱۰۰۰ گرم، اندازه گیری و توزین نماید.
بهترین نوع باسکول، آن است که در ساختش، از پلاتفرم، لودسل و حسگر های وزن دقیق و حساس استفاده شود.

زیرا در غیر اینصورت، باسکول مانند ۲۰ تن دقت اندازه گیری بالایی نخواهد داشت و قیمت باسکول ۲۰ تن نیز مناسب با کیفیت به مشتری اعلام نشده است.

باسکول وسیله ای برای توزین و اندازه گیری وزن می باشد، اگر دقت کافی را نداشته باشد، نمی تواند در زمره بهترین ها قرار گیرد.
افراد در گذشته، برای خرید بهترین نوع باسکول، می بایست زمان و هزینه زیادی را صرف می کردند تا به مراکز فروش و نمایندگی های عرضه دستگاه توزین، در شهر خود مراجعه نمایند. اما امروزه با همه گیر شدن اینترنتی و به وجود آمدن سایت های خرید و فروش آنلاین، دیگر نیازی نیست تا افراد زمان و هزینه گزافی را برای خرید بهترین نوع باسکول به هدر دهند.

از طریق سایت های آنلاین، نه تنها امکان خرید و فروش بهترین نوع باسکول برای فرد خریدار وجود دارد، بلکه می تواند از قیمت باسکول ۲۰ تن و مسائل مرتبط با مشخصات فنی دستگاه توزین هم مطلع شود.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129728651
شماره تلفن ثابت: 02144758816
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باسکول چهار لودسل

باسکول چهار لودسل ۵ تن، ۸ تن، ۲۰ تن و ۵۰ تن

باسکول چهار لودسل ۵ تن، ۸ تن، ۲۰ تن و ۵۰ تن در بازار ها …

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران