باسکول ایران
یکشنبه , آذر ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / باسکول صنعتی / قیمت باسکول صنعتی دیجیتال جاده ای

قیمت باسکول صنعتی دیجیتال جاده ای

آیا تاکنون به تعیین نوع و روند انتخاب قیمت باسکول های دیجیتال توجه کرده اید؟ باسکول های صنعتی جاده ای چگونه و بر چه اساسی قیمت گذاری می شوند؟ آیا قیمت کمتر متناسب با کیفیت عالی نوعی توهم هست یا امکان پذیر است؟
مدیران صنایع مختلف، مسلم است که هوشمندانه کار می کنند، که توانسته اند به موفقیت های چشمگیری دست یابند و بنیانگذار یک سازمان موفق شوند.
این عزیزان صد در صد، به قیمت باسکول توجه دارند، همچنان می دانند که در تعیین قیمت ها، فقط مواد مصرفی و مثلاً وزن صفحه باسکول دیجیتال (با در نظر گرفتن ظرفیت باسکول دیجیتال) نیست و بسیاری از پارامترهایی که به چشم دیده نمی شوند در روند قیمت گذاری باسکول های صنعتی دیجیتال بخصوص جاده ای تاثیرگذار می باشند.
چیزی که یا ابهامی که پیش می آید، قیمت پایین با کیفیت بالا می باشد که بسیاری از همکاران گرامی (رقبای هر صنف)، ادعای آن اجرای آنرا دارند و بعضاً بسیاری از خریداران هم متاسفانه آنرا می پذیرند.
اما حقیقت این است که امروزه نمی توان یک کیفیت عالی را با قیمت پایین برای هر محصولی من جمله باسکول های دیجیتال جاده ای بدست آورد.
مگر مانند شرکت صنعتی کسری که با اجرای متفکرانه و سیاست کاری بسیار دقیق، توانسته است هزینه ها را تا حدی کاهش داده و بدونه تغییر در کیفیت توانسته است قیمت های متعارف تری را به خریداران ارائه دهد.
شما می توانید برای خرید باسکول های دیجیتال مناسب سازمانتان مانند بخش جاده ای، در ظرفیت های مختلف، با مشاوران ما در تماس باشید و به جزئیات مشخصات فنی را از ما دریافت کرده و سپس قیمت باسکول های جاده ای شرکت کسری را با دیگر عزیزان مقایسه کنید.
خاطر نشان می کنم مشخصات فنی یکسان باسکول دیجیتال شرکت کسری را با قیمت های رقبایمان مقایسه کنید، نه با مشخصات فنی مختلف.
قبلاً از اینکه مشتریان هوشمندانه باسکول های دیجیتال، را انتخاب می کنند، تشکر فراوان را خواهیم داشت.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122241933
شماره تلفن ثابت:02144140069
شماره فکس:02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع باسکولت صنعتی

لیست خرید اینترنتی باسکولت صنعتی کسری

لیست مشخصات فنی به همراه قیمت خرید و فروش باسکولت های مجموعه صنعتی کسری بروزرسانی شده است و ارسال این باسکول ها به سراسر ایران انجام می شود.

پاسخی بگذارید

باسکول ایران