قیمت باسکول دیجیتال دست دوم | قیمت باسکول ۱۰۰ کیلویی دست دوم فروشی

قیمت باسکول دیجیتال دست دوم ۱۰۰ کیلویی، در چه مراکزی مورد استفاده قرار می گیرد؟ آیا قیمت باسکول دست دوم فروشی، از باسکول های نو و آکبند از همان نوع، کمتر است؟

باسکول ۱۰۰ کیلویی یا قیمت باسکول دیجیتال دست دوم نمونه از از باسکول های سبک است که در مراکز و فروشگاه های عرضه مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. حداکثر وزنی که یک باسکول ۱۰۰ کیلویی می تواند اندازه بگیرد و دقتی برابر با ۱۰۰ گرم داشته باشد، ۱۰۰ کیلوگرم خواهد بود.

باسکول نمونه ای از دستگاه توزین است که نحوه عملکرد آن شبیه به ترازو بوده و در صنف هایی به کار گرفته می شود که امکان استفاده از ترازو برایشان وجود نداشته باشد. چون معمولا باسکول، وزن هایی بیشتر از ترازو را می تواند اندازه بگیرد.

قیمت فروش انواع مختلف باسکول، بر اساس نوع، حداکثر میزان اندازه گیری،دقت در توزین، به کارگیری تجهیزات و لوازم یدکی در ساخت باسکول و همچنین مواردی از این دسته تعیین می شود.

مسلم است که اگر باسکول دارای امکاناتی از قبیل قابلیت وصل شدن به دستگاه کارتخوان، کامپیوتر برای انتقال اطلاعات و غیره را شامل شود، قیمت خرید و فروش آن بالاتر از باسکول هایی خواهد رفت که معمولی هستند.

اگر می خواهید با هزینه ای کمتر، باسکول ۱۰۰ کیلویی مورد نظر خود را با تمامی امکانات و ویژگی هایی که در بالا ذکر شد خریداری کنید و بابت خرید آن قیمتی کمتر از باسکول موجود در بازار فروش پرداخت کنید، پیشنهاد می شود باسکول دست دوم فروشی را از سایت هایی که دستگاه های صنعتی عرضه می کنند خریداری کنید.

در هنگام خرید باسکول، اگر قصد تهیه دستگاه توزین ۱۰۰ کیلویی دست دوم فروشی را دارید، بهتر است از سالم بودن آن مطمئن شوید. زیرا درست است که باسکول ۱۰۰ کیلویی دست دوم را می توان با قیمتی کمتر خریداری کرد، اما اگر سالم نبوده و نقص هایی در آن وجود داشته باشد، هزینه های زیادی را برای تعمیرات می طلبد.

باسکول دیجیتال ایرانی باسکول شناخته شده است و توسط کارخانه ی معتبر تولید می گردد و جزو باسکول های دیجیتال قرار گرفته است . باسکول دیجیتال با برند ایران به صورت نا محدود تولید باسکول را انجام داده و دارای تنوع می باشد .

باسکول چینی در مدل های گوناگون تولید می گردد ، قیمت باسکول چینی به نسبت تمامی باسکول های دیجیتال موجود در بازار مناسب و ایده ال بوده و برای اموری که به صورت  غیر مدام و سبک می باشند توصیه می گردد

بیشتر بخوانید: کسری باسکول

محافظت از لودسل باسکول دیجیتال موجب طولانی تر شدن عمر باسکول می گردد ، لودسل یکی از مهم ترین و اساسی ترین قسمت های باسکول می باشد که محافظت از این قسمت اهمیت بالایی در عمر دستگاه دارد ، لودسل باسکول در قسمت کفه ی توزین  قرار دارد ، این قسمت به دلیل این که در قسمت زیرین دستگاه قرار گرفته است بیشتر دچار آسیب می گردد ، از جدی ترین آسیب ها امکان زنگ زدگی می باشد که دلیل خراب شدن بیشتر باسکول های دیجیتال در حال استفاده می باشد

باسکول صنعتی دسته دوم در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی قابل استفاده است ، بدنه ی باسکول از فلز ساخته شده و مقاومت دستگاه در برابر فشار و ضربه بالا می باشد از این رو باسکول صنعتی نسبت به باسکول فروشگاهی از نظر بدنه و ساختار داخلی و ظاهری مقاوم تر و کاربردی تر است ، به صورت متداول در محیط های صنعتی از باسکول صنعتی استفاده ی بیشتری می شود .

انتخاب باسکول بر اساس نوع استفاده و کاربری و همچنین محیط استفاده از باسکول دیجیتال بستگی دارد و قطعا این انتخاب باید با مشاوره کارشناسان صنعت باسکول صورت پذیرد تا انتخابی صحیح صورت گردد .

باسکول دیجیتالی مصارف گوناگونی دارد و بر حسب نوع کاربری شکل ظاهری نیز تغییر می یابد ، در کارخانه های صنعتی به دلیل محیط استفاده از باسکول و مواد مورد توزین ، شرایط باسکول باید کاملا صنعتی بوده و مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار داشته باشد .

 

قیمت باسکول دیجیتال دست دوم | قیمت باسکول ۱۰۰ کیلویی دست دوم فروشی

ليست قیمت انواع باسکول دیجیتال دست دوم

ليست قیمت انواع باسکول دیجیتال دست دوملیست قیمت انواع باسکول دست دوم می توانید از نمایندگی های مراکز اجناس دست دوم تهیه کنید.باسکول های دست دوم توسط فروشنده ها به مراکز دست دوم می آید.در مراکز،باسکول قیمت گذاری می شودو به متقاضیان قیمت را ارائه می دهند.همچنین قیمت باسکول دست دوم دیجیتال را می توان از سایت های اینترنتی دریافت کرد.

نمایندگی فروش باسکول دیجیتال دست دوم باکیفیت

نمایندگی فروش باسکول دیجیتال دست دوم باکیفیتدر سراسر کشور نمایندگی قیمت باسکول دیجیتال دست دوم با کیفیت بالا تاسیس شده است.کیفیت اسکول های خریداری شده توسط کارشناسان ما قیمت گذاری می شود.قیمت ها به همراه مدل ها باسکول دیجیتال در سایت اینترنتی هر نمایندگی درج می شود.همچنین قیمت باسکول دست دوم دیجیتال برای مشتریان خارجی ارسال می شود.خرید باسکول دیجیتال می توان از ویزیوتور ها و بازاریابان در  سراسر کشور خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: ترازو پزشکی

خرید و فروش باسکول دیجیتال دست دوم

خرید و فروش باسکول دیجیتال دست دوملیست قیمت باسکول دیجیتال دست دوم به فروشگاه های اینترنتی به همراه قیمت ارسال می شود.بازاریابان در سطح شهر کلیه باسکول دیجیتال را خریداری می کنند.ویزیتور ها در سطح شهر باسکول دیجیتال را از متقاضیان خریداری می کنند.فروش باسکول دیجیتال دسته دوم توسط بازاریابان و ویزیوتور ها صورت می گیرد.خرید باسکول دسته دوم در برخی موارد برای مراکز به صرفه می باشد.

کاربردهای مختلف باسکول دیجیتال

کاربردهای مختلف باسکول دیجیتالاز کاربرد های مهم مختلف باسکول دیجیتال باسکول‌های جدید دارای یک سیستم کامپیوتری هستند که اطلاعات ارسال شده از سوی لودسل را به کمیت وزن تبدیل می‌نماید.کمیت وزن در واقع به صورت دیجیتالی یا اعداد و ارقام دیجیت شده برروی نمایشگر باسکول دیجیتال به رویت کاربران در می آید.این باسکول ها در واقع به دلیل بخش مکانیکی(صفحات پلاتفرم) و بخش الکترونیکی (لودسل ها) گاهی نیمه الکترونیک نیز نامیده می شوند.انواع باسکول های ذکر شده در بالا، از داخل سوپر ها و میوه فروشی ها تا کارخانجات پتروشیمی، تولید نفت و گاز و همینطور بنادر و گمرکات کاربرد فراوان دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید