باسکول ایران
شنبه , بهمن ۲ ۱۴۰۰
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت باسکول تره باری چتر دار

قیمت باسکول تره باری چتر دار

آیا می توان نمونه ای از باسکول های چتر دار را در تره بار به منظور توزین میوه و محصولاتی از این قبیل مورد استفاده قرار داد؟ آیا قیمت باسکول تره باری چتر دار، گرانتر از باسکول های دیگر می باشد؟
باسکول های چتردار که بیشتر در میدان و تره بار ها مورد استفاده قرار می گیرد، تنها تفاوتی که با دیگر باسکول های فروشگاهی و تره باری دارد، چتری است که بر روی آن قرار گرفته و سبب می شود تا در صورت استفاده در فضا های باز، استفاده کننده به راحتی بتواند این دستگاه توزین را به کار گیرد.
اغلب باسکول های تره باری چتر دار، چرخ دار هم بوده و امکان انتقال آن به مکان های مختلف، به سادگی میسر شده است. خریداران با توجه به نیاز و ظرفیتی که برای اندازه گیری وزن نیاز دارند، می توانند باسکول های تره بار را در ظرفیت های مختلف از قبیل ۱۵۰۰ کیلوگرم تهیه نمایند.
انواع باسکول های تره بار چتر دار، اگر از تکنولوژی پیشرفته در ساخت آن استفاده شده باشد، یعنی دارای صفحه دیجیتال و لمسی، امکان توزین پشت سر هم و جمع کردن وزن ها و مسائلی از این قبیل را دارا باشد، مسلما قیمت فروش آن در بازار بیشتر از باسکول های ساده و معمولی خواهد بود. در غیر اینصورت، چتر دار بودن باسکول تاثیر چندانی بر قیمت فروش آن در بازار نخواهد گذاشت.
برای خرید بهترین باسکول تره بار، بهتر است به سایت و یا فروشگاه هایی سر بزنید که نمایندگی و یا عامل فروش برند های شناخته شده و معتبر باشند. با برانداز کردن قیمت و همچنین بررسی مشخصات فنی و ظاهری باسکول تره باری چتر دار و یا معمولی، محصول مورد نظر خود را با اطمینان کامل در خصوص کیفیت، مرغوبیت، طول عمر و مسائلی از قبیل گارانتی و خدمات پس از فروشی که شرکت تولیدی برای محصول خود در نظر گرفته است، خریداری کنند.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129728651
شماره تلفن ثابت: 02144758816
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باسکول 80 تنی

خرید و فروش باسکول ۸۰ تنی دیجیتال

آیا می دانید باسکول ۸۰ تن جاده ای، در زمره ی صادرات باسکول است؟ می …

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران