باسکول ایران
یکشنبه , آذر ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / باسکول تریلی کش / فروش انواع باسکول کامیون کش و تریلی کش جاده ایی

فروش انواع باسکول کامیون کش و تریلی کش جاده ایی

باسکول کامیون کش و تریلی کش در واقع در گروه دستگاه های باسکولی جاده ای قرار دارند. فروش انواع این باسکول ها با قیمت مناسب از طریق اینترنتی امکان پذیر است.

باسکول کامیون کش و باسکول تریلی کش در واقع جزو باسکول جاده ای محسوب می شوند.

این دستگاه ها جزء دستگاه های سنگین موجود در بازار هستند که در برندهای مختلفی در بازار عرضه می شوند.

جالب است بدانید باسکول های تریلی کش در بازارهای تجاری با نام باسکول های ۶۰ تنی وارد معامله می شوند و این نوع دستگاه جزو دستگاه های توزین بسیار قوی و قدرتمند هستند که برای وزن کردن محصولات سنگین از جمله تریلی و کامیون به کار گرفته می شوند.

این دستگاه ها بیشتر در مکان‌هایی که ترخیص کالا صورت می‌گیرد استفاده می‌شوند.

قیمت باسکول کامیون کش و تریلی کش بسته به شرایط متفاوتی تعیین می شوند که در ادامه به شرح برخی از این شرایط خواهیم پرداخت:

  • وزن باسکول
  • نوع باسکول انتخابی
  • ثابت یا متحرک بودن باسکول
  • جنس باسکول از نظر بتنی یا فلزی بودن
  • برند تولید کننده باسکول

همه موارد گفته شده و شرایط قید شده در متن بالا می‌توانند در قیمت نهایی باسکول تریلی کش و کامیون کش موثر باشند و از آنجایی که این نوع باسکول ها در بازارهای تجاری از قیمت مشخص شده برخوردار هستند مشتریان در زمان خرید به قیمت نهایی محصولات توجه زیادی می کنند.

فروش باسکول کامیون کش و تریلی کش

باسکول کامیون کش

روش های فروش انواع باسکول در بازار بسیار متنوع می باشد.

جالب است بدانید باسکول های تریلی کش در دو نوع نو و دست دوم در بازار ارائه می‌شوند که هر یک از این نمونه ها دارای قیمت های مشخص شده ای در بازار هستند.

روش فروش این نوع دستگاه ها در قیمت نهایی آن ها تاثیر بسیار مثبتی دارد از این رو به مهم ترین روش خرید و فروش انواع باسکول می تواند روش اینترنتی باشد.

قیمت فروش باسکول تریلی کش

باسکول کامیون کش

باسکول های تریلی کش و کامیون کش دارای مدل های مختلفی هستند.

همچنین این نوع دستگاه ها در برندهای مختلف و با شرایط ویژه ای در بازار ارائه می شوند.

تولید باسکول های تریلی کش در ایران در کارخانه های زیادی توسط فناوری های مدرن و پیشرفته در حال اجرا می باشد که تولیدات نهایی توانایی رقابت با برندهای خارجی در این زمینه را دارند.

تولیدات باسکول در ایران امروزه بسیار پیشرفت کرده است، به نوعی که برندهای داخلی توانستند تمام ظرفیت‌های خالی بازارهای داخلی را گرفته و ایران را نسبت به واردات سازی باسکول های تریلی کش و دیگر باسکول های دیجیتالی و جاده ای بی نیاز ساخته است.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122241933
شماره تلفن ثابت:02144140069
شماره فکس:02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باسکول 60 تنی تریلی کش

قیمت باسکول ۶۰ تنی تریلی کش دیجیتال

امروزه برای وزن کردن انواع محصولات مختلف باید دارای تجهیزاتی باشیم که بتوانند این محصولات را در حجم ها و وزن های بسیار زیاد تحمل کنند . از جمله این تجهیزات می توان به انواع باسکول ۶۰ تنی اشاره کرد . قیمت باسکول ۶۰ تنی توزین الکتریک ( معروف به تریلی کش )  مکانیکی بسیار کم تر از دیجیتال می باشد . انواع  باسکول های ۶۰ تنی با قیمت های مختلف رقابتی و خدمات پس از فروش ویژه ۱۰ ساله در کسری باسکول، به فروش می رسد . ابعاد این نوع باسکول ها  ۳ * ۱۶ می باشد و جنس این نوع از باسکول ها  بتنی پیش ساخته یا بتن فلز یا فلزی می باشند . باسکول های جاده ای در ظرفیت وزنی مختلف و ساخت های متفاوت به بازار عرضه می شود .

پاسخی بگذارید

باسکول ایران