باسکول ایران
سه شنبه , دی ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / دسته‌بندی نشده / فروشگاه مجازی باسکول دیجیتال دقیق

فروشگاه مجازی باسکول دیجیتال دقیق

آیا باسکول های جدید و دیجیتال، دقیق تر از باسکول هایی هستند که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت؟ آیا می توان دستگاه های توزین نظیر باسکول دیجیتال را از فروشگاه مجازی خریداری کرد؟
باسکول دیجیتال، دستگاه توزینی می باشد که در فروشگاه ها، میادین تره بار، مرغداری و دامداری ها مورد استفاده قرار گرفته و در نوع سنگین وزن آن را می توان در کارخانه های صنعتی و مواردی از این دسته به کار گرفت.
تمامی صنف ها برای اینکه بتوانند بار و محصولات تولیدی خود را توزین کنند، باید از دستگاه هایی نظیر ترازو و باسکول استفاده کنند. حال اگر برای توزین، باسکول های دیجیتال را به کار گیرند، می توانند با دقت بالاتری از میزان وزن بار و محصول مطلع شوند.

انواع باسکول دیجیتال

باسکول ها بر اساس نوعشان، می توانند به چند دسته تقسیم بندی شوند. باسکول های فروشگاهی، صنعتی، دام کش، باسکول های تره باری و همچنین باسکول آویز، نمونه هایی رایج از دستگاه توزین می باشند که در صنف های مختلف کاربرد داشته اند.
دقیق بودن، امکان اضافه کردن قابلیت هایی همچون امکان اتصال به سخت افزار و نرم افزار، قابل حمل بودن به دلیل داشتن چرخ های لاستیکی در قسمت زیرین باسکول، امکان وصل کردن دستگاه هایی نظیر کارتخوان به باسکول دیجیتال، سبب شده تا این دستگاه توزین بسیار مورد توجه خریدار ها قرار بگیرد و بر اساس نوع نیاز خود، سفارش ساخت آن را به کارخانه های تولیدی ابلاغ نمایند.
برای اینکه در حرفه خود، باسکول دقیق و خوبی را داشته باشید، پیشنهاد می شود به فروشگاه های مجازی سر بزنید. فروشگاه های مجازی در فضای اینترنتی آغاز به کار کرده اند که انواع دستگاه های مورد نیاز صنعتی را در دو نوع نو و دست دوم، در اختیار خریداران قرار می دهند.
این فروشگاه ها، محصولات درجه یک و باکیفیت شرکت های تولیدی اعم از محک، بی نظیر و … را که در ایران فعالیت داشته و از گذشته تا کنون، بهترین دستگاه های متنوع توزین را به بازار عرضه کرده اند، به خریدار ارائه می دهد.
در هنگام خرید دستگاه های صنعتی همچون باسکول دیجیتال دقیق، بهتر است به برند محصول، مشخصات فنی، گارانتی و یا وارانتی که شرکت تولیدی برای محصول در نظر گرفته است، دقت داشته باشید. زیرا با داشتن گارانتی، می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل برای باسکول و قطعات به کار رفته شده در آن همچون لودسل، پلاتفرم و …، بدون هزینه، آن قطعه را تعویض کرده و یا تعمیر نمایید.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129728651
شماره تلفن ثابت: 02144758816
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باسکول 80 تنی

خرید و فروش باسکول ۸۰ تنی دیجیتال

آیا می دانید باسکول ۸۰ تن جاده ای، در زمره ی صادرات باسکول است؟ می …

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران