باسکول ایران
شنبه , بهمن ۲ ۱۴۰۰
خانه / باسکول 60 تن / طراحی باسکول ۶۰ تن دیجیتال پیش ساخته بتن آرمه جاده ای

طراحی باسکول ۶۰ تن دیجیتال پیش ساخته بتن آرمه جاده ای

مهندسان مجموعه صنعتی کسری، عرضه کننده انواع باسکول مانند صفحه بتن آرمه با بیش از چندین سال تجربه در طراحی انواع باسکول دیجیتال جاده ای، حال زیر نظر متخصصانش طراحی جدید انواع باسکول ۵۰ و ۶۰ تن پیش ساخته را ارائه کرده است.
متخصصان این شرکت به طراحی باسکول های دیجیتال با ظرفیت ۶۰ تن با استفاده از مواد با کیفیت بالا و استاندار های صنعتی پرداخته اند.
این باسکول های دیجیتال پیش ساخته جاده ای توسط تیم با تجربه ای از بازرسان، مورد آزمایش قرار گرفته و مجوعه ای از پارامترهای مختلف کیفیت محصول را مورد بررسی قرار داده اند.
طراحی باسکول های بتن آرمه جاده ای حدود یک ماه طول می کشد، که از بهترین مواد خام تهیه شده میلگرد بافته شده، بتن مسلح و هچنین کاور فوقانی آن از پل بتنی کاملاً صیقلی می باشد.
در وب سایت حاضر می توانید طراحی جدید انواع باسکولت و ترازو های صنعتی دیجیتال را نیز مشاهده نمایید.
پیشنهاد می کنیم قبل از خرید هر نوع باسکول و ترازوی دیجیتال، ابتدا نیازسنجی سازمانتان را انجام دهید تا انتخاب صحیح را انجام دهید. در این مرحله می توانید از مشاوران وب سایت کسری و بازار صنعت کمک بگیرید.

سنجش دقیق کسری

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129728651
شماره تلفن ثابت: 02144758816
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رقابتی باسکول ۶۰ تن دیجیتال پیش ساخته بتن آرمه

برای رسیدن به قیمت رقابتی در صنعت باسکول های دیجیتال مثلاً ۶۰ تن پیش ساخته بتن آرمه، یا ۱۲۰ تن در سراسر ایران چگونه گروه صنعتی سنجش دقیق کسری عمل کرده است؟

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران