باسکول ایران
سه شنبه , دی ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / باسکول کفه ای / صادرات بهترین نوع باسکول کفه ای

صادرات بهترین نوع باسکول کفه ای

آیا برای صادرات دستگاه های توزین از قبیل باسکول کفه ای، نیاز است بهترین نوع آن را تولید کرد؟ آیا بهترین نوع باسکول کفه ای، چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا برای صادرات در نظر گرفته شود؟
اغلب در فروشگاه ها، کارخانه های صنعتی، دامداری ها و مواردی از این قبیل، از باسکول های کفه ای استفاده می کنند. باسکول کفه ای می بایست تماما بدنه آن فلزی باشد و اگر این مواد به کار گرفته شده در ساخت بدنه به صورتی باشد که در مقابل گرما، ضربه، سرما و …، مقاوم باشد، می توان آن را جزو بهترین نوع باسکول های کفه ای به شمار آورد.
البته باسکول های کفه ای می توانند هم از نوع دیجیتالی خریداری شوند و هم در نوع و گونه های قدیمی. مسلم است که دقت اندازه گیری در باسکول کفه ای دیجیتالی، بیشتر از انواع دیگر بوده و در ساخت آن، تکنولوژی پیشرفته ای نظیر قابلیت اتصال به کامپیوتر برای انتقال اطلاعات، دستگاه پرینتر و چاپگر، دستگاه کارتخوان و صفحه نمایشگر لمسی، استفاده شده است.
برخی از شرکت های تولیدی باسکول فروشگاهی، صنعتی، جاده ای و یا آویز در ایران، کارخانه هایی همچون محک و پند می باشند که بهترین باسکول ها را با لوازم و تجهیزات درجه یک و باکیفیت تولید کرده و نه تنها در بازار داخلی عرضه می نماید، بلکه صادرات آن به کشور های مختلف را هم انجام می دهد.
مسئله ای که سبب می شود تا کارخانه تولیدی باسکول کفه ای بتواند محصولات خود را برای صادرات آماده سازد، کیفیت، مرغوبیت و همچنین استاندارد هایی می باشد که در ساخت باسکول به آن توجه ویژه ای شده است.
از ویژگی های منحصر به فرد باسکول کفه ای می توان به دقت بالای آن در آندازه گیری به شرط استفاده از لودسل که نوعی حسگر وزن قوی می باشد، مقاومت کفه فلزی آن در برابر ضربه و مواردی از این دسته خواهد بود. اگر باسکول کفه ای، دارای چنین ویژگی هایی بود، بهترین گزینه برای صادرات به کشور های مختلف به شمار خواهد رفت.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129728651
شماره تلفن ثابت: 02144758816
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باسکول کفه ای دیجیتالی

باسکول کفه ای دیجیتالی ایرانی جهت صادرات

باسکول کفه ای دیجیتالی را شرکت های ایرانی با بهره گیری از استانداردهای لازم تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران