باسکول ایران
سه شنبه , دی ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / دسته‌بندی نشده / سفارش بهترین باسکول جاده ای بی نظیر

سفارش بهترین باسکول جاده ای بی نظیر

بهترین باسکول جاده ای، می تواند تولید کدام شرکت باشد؟ آیا برای سفارش انواع باسکول جاده ای می توان به شرکت بی نظیر مراجعه کرد؟
باسکول های جاده ای، در انواع مختلفی با توجه به سفارش مشتری ساخته می شوند. بدنه باسکول جاده ای، بنا به درخواست و سفارش مشتری، می تواند از بتن تمام، فلز تمام و یا نیم بتن نیم فلز باشد که هر یک به دلیل مواد به کار رفته در ساخت آن، قیمت های مختلفی را به خود اختصاص می دهند.
در کارخانه ها، پایانه های باربری، در کنار سواحلی که کشتی های باری مشغول به واردات و صادرات انواع کالا می باشند، باسکول جاده ای می تواند نقش بسیار پر رنگی را ایفا کند. زیرا بار ماشین های بزرگ، برای توزین، نیاز به باسکول مخصوصی داشته که هم در داخل زمین می تواند قرار گیرد و هم بسته به سفارش خریدار، می تواند بر روی زمین تعبیه شود.
بهترین باسکول جاده ای که امروزه بیش از دیگر گونه های باسکول، تقاضای زیادی را به خود اختصاص داده است، باسکول بتن آرمه می باشد که جنس بدنه آن تماما از جنس بتن می باشد.
مسئله ای که در خصوص دقت اندازه گیری باسکول مورد توجه قرار گرفته، این است که دقت اندازه گیری، با جنس بدنه باسکول، چه بتن باشد و چه فلز، رابطه ای نخواهد داشت و اصل همان صفحه توزین و لوازم یدکی است که در ساخت باسکول جاده ای، مورد استفاده قرار گرفته.
یکی از شرکت های تولید کننده انواع باسکول و دستگاه های توزین در ایران، که مدت زمان زیادی است در این زمینه فعالیت دارد و بهترین باسکول ها را به بازار عرضه می کند، شرکت بی نظیر نام دارد. شرکت بی نظیر علاوه بر اینکه انواع باسکول ها و ترازو های دیجیتالی، فروشگاهی و … را با وزن های مختلفی تولید می کند، بر اساس سفارش مشتری، باسکول های جاده ای را در وزن های ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ تن، آماده سازی کرده و با گارانتی و خدمات پس از فروش ویژه ای، محصول را در اختیار مشتری قرار خواهد داد.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129728651
شماره تلفن ثابت: 02144758816
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باسکول 80 تنی

خرید و فروش باسکول ۸۰ تنی دیجیتال

آیا می دانید باسکول ۸۰ تن جاده ای، در زمره ی صادرات باسکول است؟ می …

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران