باسکول ایران
شنبه , دی ۱۴ ۱۳۹۸
خانه / باسکول / خرید و فروش باسکول ۸۰ تنی دیجیتال

خرید و فروش باسکول ۸۰ تنی دیجیتال

آیا می دانید باسکول ۸۰ تن جاده ای، در زمره ی صادرات باسکول است؟ می دانید که بیشترین میزان خرید و فروش باسکول های ۸۰ تنی دیجیتال، مرتبط با کدام برند و مارک دستگاه های توزین الکتریک می باشد؟ از باسکول ۸۰ تنی با چه نامی یاد می شود؟

باسکول 80 تنی صادراتی
انواع باسکول جاده ای صنعتی

همانطور که مطلع هستید، باسکول دارای انواع گوناگونی می باشد که هر یک می تواند وزن های مختلفی را اندازه گیری کرده و وسیله ای است که در تمامی صنف ها کاربرد دارد. باسکول صنعتی که نمونه ای از باسکول های سنگین به شمار می رود، در وزن های مختلفی تولید می شود. باسکول ها بر اساس نیاز مشتری می توانند از یک تن صنعتی تا باسکول ۸۰ تن جاده ای را توزین نمایند.

انواع باسکول جاده ای صنعتی

باسکول ۸۰ تن مورد خطاب در این مقاله، در معادن کاربرد دارد و همینطور در زمره باسکول صادراتی می باشد.

تصاویر باسکول ۸۰ تن صادراتی

باسکول صادراتی 80 تن

باسکول ۸۰ تن | قیمت باسکول ۸۰ تنی

یکی از باسکول های سنگینی که هم در نوع صنعتی تولید می شود و هم در نوع جاده ای، باسکول ۸۰ تنی است که امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی، به صورت دیجیتال در اختیار خریداران قرار می گیرد. پلاتفرم باسکول ۸۰ تنی فلزی است تا راحت تر حمل شود. مسلم است که باسکول های دیجیتال که امروزه به بازار عرضه شده اند، می توانند دقت اندازه گیری بیشتری به نسبت دستگاه های توزین قدیمی داشته باشند. باسکول ۸۰ تنی که دقت بالایی را شامل شود، می تواند در زمره بهترین ها قرار گیرد.

صادرات باسکول | باسکول ۸۰ تنی، ۱۰۰ تنی، ۱۲۰ تن

صادرات باسکول در سالهای اخیر بدلیل نرخ کم و ارزان آن نسبت به کشورهای همسایه، آمار قابل توجهی را به خود جلب کرده است. باسکول های ۸۰، ۶۰، ۱۰۰ و ۱۲۰ تن از باسکول های صادراتی می باشند.

صادرات باسکول 80 تنی

کاربرد باسکول ۸۰ تنی و باسکول ۱۰۰ تنی در داخل کشور ایران

بیشترین استفاده ای که از باسکول های سنگین ۸۰ تنی و ۱۰۰ تنی می شود، در کارخانه های تولیدی و بخش هایی است که عبور و مرور ماشین های سنگین باربری زیاد است، مانند پایانه های باربری و سواحلی که در آن کشتی های صادر کننده و وارد کننده اجناس وجود دارد.

باسکول 80 تن جاده ای
در ایران، هم تولید کننده های خوب باسکول مشغول به فعالیت می باشند و هم شرکت هایی آغاز به کار کرده اند که باسکول های وارداتی و قطعات آن ها را با قیمت مناسب در اختیار افرادی قرار می دهند که به انواع باسکول نیاز دارند. می دانید که مراکز تولیدی، فروشگاه ها و …، تعدادشان روز به روز در حال افزایش می باشد. به همین دلیل است که میزان خرید و فروش انواع دستگاه های توزین به مرور افزایش می یابد.

لودسل باسکول ۸۰ تن

لودسل باسکول ۶۰ تن، ۸۰ تن و ۱۰۰ تن همگی با ظرفیت ۳۰ تن هستند. تعداد لودسل در هر این نوع باسکول ها از ۶ عدد تا ۸ عدد متغیر می باشد.

 

لودسل باسکول 60 تنی لوتسل باسکول 80 تنی

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122241933
شماره تلفن ثابت:02144140069
شماره فکس:02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باسکول 60 تنی تریلی کش

قیمت باسکول ۶۰ تنی تریلی کش دیجیتال

امروزه برای وزن کردن انواع محصولات مختلف باید دارای تجهیزاتی باشیم که بتوانند این محصولات را در حجم ها و وزن های بسیار زیاد تحمل کنند . از جمله این تجهیزات می توان به انواع باسکول ۶۰ تنی اشاره کرد . قیمت باسکول ۶۰ تنی توزین الکتریک ( معروف به تریلی کش )  مکانیکی بسیار کم تر از دیجیتال می باشد . انواع  باسکول های ۶۰ تنی با قیمت های مختلف رقابتی و خدمات پس از فروش ویژه ۱۰ ساله در کسری باسکول، به فروش می رسد . ابعاد این نوع باسکول ها  ۳ * ۱۶ می باشد و جنس این نوع از باسکول ها  بتنی پیش ساخته یا بتن فلز یا فلزی می باشند . باسکول های جاده ای در ظرفیت وزنی مختلف و ساخت های متفاوت به بازار عرضه می شود .

پاسخی بگذارید

باسکول ایران