باسکول ایران
پنج شنبه , بهمن ۴ ۱۳۹۷
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید و فروش باسکول ۸۰ تنی دیجیتال

خرید و فروش باسکول ۸۰ تنی دیجیتال

آیا می دانید بیشترین میزان خرید و فروش باسکول های ۸۰ تنی از نوع دیجیتال، مرتبط با کدام برند و مارک دستگاه های توزین می باشد؟ از باسکول ۸۰ تنی با چه نامی یاد می شود؟
همانطور که مطلع هستید، باسکول دارای انواع گوناگونی می باشد که هر یک می تواند وزن های مختلفی را اندازه گیری کرده و وسیله ای است که در تمامی صنف ها کاربرد دارد. باسکول صنعتی که نمونه ای از باسکول های سنگین به شمار می رود، در وزن های مختلفی تولید می شود. باسکول ها بر اساس نیاز مشتری می توانند از یک تن تا ۱۰۰ تن را توزین نمایند.
یکی از باسکول های سنگینی که هم در نوع صنعتی تولید می شود و هم در نوع جاده ای، باسکول ۸۰ تنی است که امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی، به صورت دیجیتال در اختیار خریداران قرار می گیرد. مسلم است که باسکول های دیجیتال که امروزه به بازار عرضه شده اند، می توانند دقت اندازه گیری بیشتری به نسبت دستگاه های توزین قدیمی داشته باشند. باسکول ۸۰ تنی که دقت بالایی را شامل شود، می تواند در زمره بهترین ها قرار گیرد.
بیشترین استفاده ای که از باسکول های سنگین ۸۰ تنی و ۱۰۰ تنی می شود، در کارخانه های تولیدی و بخش هایی است که عبور و مرور ماشین های سنگین باربری زیاد است، مانند پایانه های باربری و سواحلی که در آن کشتی های صادر کننده و وارد کننده اجناس وجود دارد.
در ایران، هم تولید کننده های خوب باسکول مشغول به فعالیت می باشند و هم شرکت هایی آغاز به کار کرده اند که باسکول های وارداتی و قطعات آن ها را با قیمت مناسب در اختیار افرادی قرار می دهند که به انواع باسکول نیاز دارند. می دانید که مراکز تولیدی، فروشگاه ها و …، تعدادشان روز به روز در حال افزایش می باشد. به همین دلیل است که میزان خرید و فروش انواع دستگاه های توزین به مرور افزایش می یابد.
برند هایی اعم توزین الکتریک، بی نظیر و محک، جزو شرکت های شناخته شده ای هستند که باسکول های باکیفیت خوب و شرایط خرید و فروش ویژه را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش کسری باسکول در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس آتوسا غبرائی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122241933
شماره تلفن ثابت:02144140069
شماره فکس:02143859466
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com
آدرس کانال: norasanat@
پست الکترونیکی: info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

باسکول جاده ای

قیمت باسکول ۵۰ تن کامیون کش جاده ای

قیمت رقابتی باسکول کامیون کش دیجیتال ۵۰ تن جاده ای را تنها یک بخش از …

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران