باسکول ایران
پنج شنبه , دی ۱۹ ۱۳۹۸
خانه / باسکول فرغونی / خرید باسکول فرغونی چهار چرخ ۶۰۰ کیلویی

خرید باسکول فرغونی چهار چرخ ۶۰۰ کیلویی

در خرید باسکول فرغونی چهار چرخ باید به ظرفیت آن دقت زیادی شود. نوع ۶۰۰ کیلویی آن می تواند در مکان های مختلف مانند دامداری ها کمک زیادی به افراد کند.

امروزه بهره گیری از هر نوع باسکول با در نظر گرفتن هدف خواهد بود. زیرا باسکول هایی را می توان دید که به دلیل داشتن طراحی خاص برای برخی از مکان ها اهمیت داشته و می توانند به کارها سرعت بیشتری دهند. باسکول فرغونی را می توان یکی از این تولیدات دانست.

خرید باسکول فرغونی

خرید باسکول فرغونی چهار چرخ

باسکول های فرغونی با توجه به ظرفیتی که داشته از نظر طراحی ظاهری تفاوت دارد. به طوری که وقتی حجم بار افزایش می یابد، باید باسکول نیز استقامت خوبی برای تحمل و حمل داشته باشد.

باسکول فرغونی چهار چرخ که بزرگتر بوده و در خود مقادیر بیشتری بار را تحمل می کند، برای بهره گیری در برخی از مراکز به شدت کابردی است.

خرید باسکول فرغونی

باسکول فرغونی ۶۰۰ کیلویی

با توجه به اینکه باسکول فرغونی ۶۰۰ کیلویی هم می تواند میزان بار قابل توجهی را توزین و حمل کند، امروزه با تقاضای خوبی در بازار همراه است. این باسکول ها از بدنه و اسکلتی قوی بهره مند بوده و جا به جایی آنها بسیار آسان است.

خرید باسکول فرغونی

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122241933
شماره تلفن ثابت:02144140069
شماره فکس:02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ظرفیت باسکول فرغونی صنعتی دیجیتال

آیا می دانید دستگاه های توزین دیجیتالی صنعتی وجود دارند که شبیه فرقون می باشند و به باسکول فرغونی یا فرقونی دیجیتال معروفند و در صنعت دام و طیور برای تهیه خوراک دام بیشترین کاربرد را دارند؟ فرغون باسکولی در ظرفیت و ابعاد مختلف ساخته می شوند.

پاسخی بگذارید

باسکول ایران