خرید باسکول جاده ای تمام فلز پند

آیا از نظر قیمت خرید، باسکول جاده ای تمام فلز گران تر است یا باسکول جاده ای بتن آرمه؟ آیا شرکت تولیدی دستگاه های توزین پند، باسکول جاده ای تمام فلز و تمام بتن را تولید و به بازار عرضه می نماید؟
باسکول جاده ای، یکی از دستگاه های توزینی است که وزن های بسیار سنگین از ۵۰ تن تا ۱۲۰ تن را بسته به نوع قطعات به کار گرفته شده در ساخت آن، می تواند اندازه گیری نماید. مشخص است که باسکول جاده ای، بر روی زمین و یا داخل زمین تعبیه شده و نحوه کارکرد آن هم بدین صورت است که ماشین هایی از قبیل کامیون، تریلی و غیره که وسیله حمل بار های سنگین وزن به شمار می روند، بر روی باسکول جاده ای قرار گرفته و دستگاه توزین مورد نظر هم به نسبت نیروی گرانش زمین، وزن بار موجود در ماشین های سنگین را اندازه گیری می نماید.
می دانید که باسکول جاده ای از نظر ساختار، به ۳ دسته نیم فلز نیم بتن، تمام فلز و بتن آرمه که همان تمام بتن می باشد، تقسیم بندی شده است. هرچند که ساختار بدنه و میزان استحکام انواع باسکول جاده ای با یکدیگر متفاوت می باشد، اما اساس کار تمامی آن ها یکی بوده و قطعاتی نظیر پلاتفرم، لودسل، مدار های دیجیتالی و … که در ساخت باسکول جاده ای استفاده شده است، یکسان می باشد.
شرکت های ایرانی زیادی در زمینه تولید انواع باسکول فعالیت می کنند. از میان این شرکت ها، می توان به پند، محک و بی نظیر، جزو بهترین تولید کننده های دستگاه توزین در ایران، اشاره کرد.
کسانیکه قصد خرید باسکول جاده ای تمام فلز، نیم فلز نیم بتن و تمام بتن را دارند، می توانند از شرکت هایی نظیر پند، این دستگاه توزین را به صورت آماده خریده و از خدمات پس از فروش دستگاه که شامل نصب و کار اندازی دستگاه توزین مورد نظر می باشد، بهره مند شوند.
اما افرادی که تمایل دارند دستگاه توزین مورد نظرشان دارای آپشن ها و ویژگی های خاصی نظیر قابلیت نصب نرم افزار و سخت افزار به باسکول جاده ای باشد، بهتر است سفارش ساخت خود را به یکی از شرکت های نامبرده، ابلاغ نمایند.
مسئله ای که در خصوص قیمت خرید و فروش باسکول جاده ای باید مطرح گردد، این است که باسکول جاده ای از جنس تمام فلز، به دلیل اینکه کاملا از فلز ساخته شده است و فلز هم به نسبت بتن گران قیمت تر می باشد، مسلما سبب می شود تا قیمت خرید آن هم از نوع باسکول جاده ای نیم بتن و یا تمام بتن بیشتر باشد. پس در هنگام خرید، به مسائلی از این دسته دقت نمایید. هرچند که شرکت های تولیدی همچون پند، شرایط ویژه ای برای خرید باسکول جاده ای تمام فلز با قیمت مناسب در نظر گرفته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید