تولید باسکول میدانی چرخدار صنعتی در ایران

باسکول میدانی چرخدار | تولید باسکول صنعتی Wheeled scales

 

باسکول چرخدار میدانی

چرا در ایران تولید باسکول میدانی چرخدار مد نظر قرار گرفته است؟ آیا این محصول صنعتی را می توان در بازار داخلی و خارجی به فروش رسانید؟

از نظر اقتصادی تولید محصولاتی که کاربرد زیاد داشته و معمولا مصرف کننده های زیادی آنها را تقاضا می کنند، توجیه دارد. زیرا هم می توان فروش خوبی از آن را داشته و هم نیاز مصرف کننده ها را تامین کرد. بعلاوه می توان از ظریف فروش در دیگر کشورها نیز بهره گرفته و عملکرد بهتری در عرضه آن داشت.

باسکول میدانی از جمله تولیدات صنعتی بوده که خرید و استفاده آن در کشور به شدت مورد توجه است. این دستگاه ها را ایرانی ها در شرایط بسیار خوب تولید و عرضه می دارند.

باسکول میدانی 700 کیلو

تولید باسکول میدانی چرخدار

از بهترین مدل های باسکول میدانی که به صورت حرفه ای تولید شده و کاربرد بهتری دارند، نوع چرخدار بوده و به راحتی قابل حمل است. این باسکول ها وقتی در مکان های مختلف مانند میادین تره بار بکار گرفته می شود، به راحتی قابلیت جا به جایی داشته و به کمک آن می توان انواع مختلفی از میوه و تره بار را توزین نمود. بعلاوه به دلیل داشتن چرخ اغلب مراکز آنها را راحت تر تهیه کرده و به استفاده می رسانند.

بیشتر بخوانید: ترازو hbmi قد و وزن

تولید باسکول چرخدار میدانی

فروش باسکول میدانی ساخت ایران

با توجه به اینکه باسکول میدانی در ایران به صورت تخصصی تولید شده و کیفیت عالی دارند، می توان شاهد صادرات آن به کشورهای مختلف دنیا نیز بود. این باسکول ها که از دانش روز بهره می گیرند، برندهای ایرانی ر در بازار جهانی محبوب کرده و سبب افزایش تقاضا از سوی کشورهای مختلف گردیده است. لذا انگیزه ای بهتر برای تولید و عرضه انواع باسکول میدانی در میان تولیدی های ایرانی پدید آمده است.

دیگر انواع باسکول:

 • باسکول کفی
 • باسکول آویز
 • باسکول دامکش
 • باسکول پزشکی
 • باسکول فرغونی
 • باسکول جاده ای
3

 1. سلام وقتتون بخیر
  مهربانی هستم از تبریز باسکول ۱تن میدانی خرید کردم از شما
  بابت پیگیری هاتون و ارسال بموقع سپاسگذارم 🙏خدا قوت

 2. سلام با تشکر از شما
  در توضیحات نوشتین که باسکول های چرخدار میدانی بصورت تخصصی تولید میشوند و از ابن جهت در بازارهای جهانی طرفدار دارن و به فروش میرسن . امکان صادرات به ترکیه هست ؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید