باسکول ایران
چهارشنبه , آذر ۲۶ ۱۳۹۹
خانه / ترازو / ترازو باسکول وزن نفرکش دنا توزین پرینتردار

ترازو باسکول وزن نفرکش دنا توزین پرینتردار

آیا ترازو باسکول وزن، نفرکش یا باشگاهی، پرینتردار هستند؟ آیا باسکول های نفر کش قد و وزن دنا توزین، قابلیت پرینت دارد؟ از طریق وب سایت قابل دسترس و خرید و فروش هستند؟
باسکول های نفر کش یا باشگاهی دیجیتالی، اصولاً قفل کن اتوماتیک دارند که تا چند ثانیه بعد از وزن کشی، عدد وزن را ثابت کرده و حدود 10 ثانیه هم نگه می دارند.
اینکه ترازوی دیجیتالی باشگاهی یا نفرکش، بتواند ارقام بدست آمده را چاپ کند، سوالی است که با پیشرفت تکنولوژی ذهن بسیاری از انسانها را به خود مشغول کرده است.
با افتخار اعلام می شود که قابلیت پرینتردار بودن، باسکول های نفرکش نیز، در طراحی و تولید این دستگاه های صنعتی و تجاری، گنجانده شده است.
در حال حاضر فقط ترازو باسکول نفرکش قد و وزن دنا توزین، پرینتردار است و قد و وزن را به تفکیک جنسیت چاپ می کند.خرید و فروش باسکول های نفرکش قد و وزن و وزن تنها، با سکه و بدونه سکه، از طریق وب سایت کسری، امکان پذیر است.
کافیست که از مشاوره آنلاین استفاده کرده و پس از بررسی، انتخابتان و تبادلات مالی، ترازوی نفرکش باشگاهی با فناوری روز دیجیتال را درب باشگاه، کارخانه، تولیدی، مکان تفریحی یا تجاری خود تحویل بگیرید.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122241933
شماره تلفن ثابت:02144140069
شماره فکس:02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ترازو و باسکول دیجیتال

خرید ترازو و باسکول دیجیتال ایران

خرید ترازو و باسکول دیجیتال ارزان را قادر هستیم در بازار ها با استفاده از …

پاسخی بگذارید

باسکول ایران