باسکول ایران
پنج شنبه , بهمن ۴ ۱۳۹۷
خانه / باسکول تریلی کش / ساخت باسکول ۶۰ تنی تریلی کش جاده ای

ساخت باسکول ۶۰ تنی تریلی کش جاده ای

سوال اینجاست که از باسکول ۶۰ تنی تریلی کش در چه صورتی استفاده می شود و نحوه ساخت این باسکول به چه صورتی است، و دارای چه خصوصیاتی می باشد؟
از انواع باسکول برای توزین انواع ماشین ها سنگین و مختلف استفاده می شود که نمونه ای از آن باسکول ۶۰ تنی است، که برای توزین وزن ماشین ها تا تریلی استفاده مورد استفاده قرار می گیرد. در اینجا به برخی خصوصیات باسکول ۶۰ تنی تریلی کش اشاره می کنیم تا شما عزیزان تا حدودی از این باسکول اطلاعات کسب نمایید. باسکول ۶۰ تنی جاده ای به توجه به در خواست مشتری به صورت فلزی، بتنی (پیش ساخته، غیر پیش ساخته) و نیم بتن نسل جدید باسکول های پیش ساخته تولید توسط شرکت های باسکول سازی و فعال در این زمینه مانند باسکول تریلی کش جاده ای قابل جا به جایی می باشد و تمامی مراحل ساخت آن مورد آزمایش قرار میگیرد تا در برابر عوامل مختلف مقاومت کافی داشته باشد.ساخت باسکول ۶۰ تنی جاده ای به گو نه ای است که به دلیل اینکه از ابعاد ۳*۱۶ برخوردار است پلتفرم آن را به صورت دو ماژوله اجرا می کنند تا در هنگام حمل و نقل راحت تر به محل نصب برده شود و اجرا گردد. بتن مصرفی در باسکول ۶۰تنی دارای ژل و میکرو سیلیس است که این امر به منظور بالا بردن مقاومت باسکول مورد مصرف قرار می گیرد. از باسکول تریلی کش جاده ای در باربری ها، کارخانه های صنعتی و غیره استفاده می شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساخت باسکول ۶۰ تنی تریلی کش جاده ای با ما در تماس باشید.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش کسری باسکول در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس آتوسا غبرائی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122241933
شماره تلفن ثابت:02144140069
شماره فکس:02143859466
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com
آدرس کانال: norasanat@
پست الکترونیکی: info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

معرفی باسکول جاده ای دیجیتال توزین یک مرحله ای

باسکول های جاده ای دیجیتالی ظرفیت 60تن، 50تن تا 8 تن، که در سایت کسری معرفی شده اند، سیستم های توزین یک مرحله ای و گاهی دو مرحله ای قدرتمندی می باشند، که می توانند با دقت بالای خود به مدیران و صاحبان صنایع کمک بزرگی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران