باسکول ایران
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / باسکول دیجیتال / جدیدترین باسکول کامیون کش ۵۰ تنی دیجیتال

جدیدترین باسکول کامیون کش ۵۰ تنی دیجیتال

باسکول دیجیتال چه نوع باسکولی می باشد و نموه باسکول کامیون کش ۵۰ تنی دیجیتال به چه صورت هایی قابل اجرا هستند؟
ابتدا در اینجا با باسکول دیجیتال آشنا می شویم، باسکول دیجیتال از نمونه باسکول های تولیدی جدید در صنعت باسکول سازی می باشد که در آن از حسگرهای به نام لودسل با مارک های مختلف مثل مثل فلینتک، کلی، زمیک و… با توجه به در خواست مشتری در باسکول استفاده می شود و سبب اندازه گیری وزن انواع ماشین با بارهای مختلف می گردد. نوع مار لودسل استفاده شده در باسکول های دیجیتالی با هر تناژی روی قیمت آن تاثیر می گذارد و این امر باری بسیاری از مشتریان مهم می باشد.
انواع روش های اجرای باسکول ۵۰ تنی
باسکول ۵۰تنی دیجیتال از نمونه باسکول های تولیدی به صورت دیجیتال می باشد که به صورت بتنی ( پیش ساخته، غیر پیش ساخته)، تمام فلز، مرکب ( نیم بتن نیم فلز) می توان آن را اجرا نمود. اجرای باسکول با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه، در خواست مشتری و… انجام می گیرد. باسکول کامیون کش دیجیتال با ظرفیت ۵۰ تن به منظور توزین انواع ماشین تا کامیون مورد استفاده قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با جدیدترین باسکول ۵۰ تنی با ما در تماس باشید.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129728651
شماره تلفن ثابت: 02144758816
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باسکول ۶۰ تنی تریلی کش دیجیتال

امروزه از باسکول برای وزن کردن انواع از وسیله های سنگین استفاده می کنند. که این وسیله توانسته وزن کردن بسیاری از وسیله های سنگین را برای ما آسان کنند . با این و

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران