باسکول چیست و موارد استفاده آن

باسکول چیست؟ کاربردش چگونه است؟ باسکول در واقع ترازو دیجیتال با ظرفیت و ابعاد بزرگ است که به صورت زمینی مورد استفاده قرار می گیرد. باسکول برای توزین و وزن کشی مواد حجمی و سنگین و نیم سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.
ترازو ها هم از جمله دستگاهها برای توزین مواد هستند که برای مواد سبک تر و سبک بکار می رود.

عکس باسکول 60تن فلزی جاده ای

باسکول 60 تن تریلی کش

تفاوت ترازو و باسکول چیست؟

بهتر است بدانید فقط اسم شان و حجم توزین شان متفاوت است وگرنه باسکول و ترازو دیجیتال یا مکانیکی برای توزین سنگین و سبک به صورت کفی یا روی ماشین حمل و نقل مواد اجسام بکار می روند.
دقت در توزین بر حسب ظرفیت و ابعاد سینی تعیین می گردد و با افزایش ظرفیت باسکول نیاز به بزرگ شدن سینی و به نسبت بزرگ شدن سینی توزین باسکول تعداد لودسل های وزن کشی افزایش می یابد ، دقت توزین نیز با افزایش ابعاد سینی و ظرفیت باسکول دیجیتال کاهش یافته و به اصطلاح حساسیت باسکول دیجیتالی در توزین کمتر می گردد.

عکس یک مدل باسکول بنام فرغون باسکولی

کاربرد در صنعت مرغداری برای توزین خوراک دام

باسکول چرخدار فرغونی

 

فیلمی از باسکول آویز و انواع آن

کاربرد در توزین اجسام بصورت آویزان (سقفی یا جرثقیلی)

باسکول های قدیمی نسبت به سیستم های توزین دیجیتالی که امروزه در حال تولید می باشند از حساسیت کمتری در توزین برخوردار بوده اما با پیشرفت روز افزون صنعت باسکول دیجیتالی ما شاهد دستگاه هایی هستیم که با داشتن ظرفیت های بالا دارای دقت فوق العاده ای در توزین می باشند و کار توزین را بسیار ساده نموده اند ، نوع باسکول دیجیتال بر اساس نوع مصرف متفاوت می باشد. ایران باسکول بزرگترین وب سایت فروش انواع باسکول اعم از باسکول صنعتی ، باسکول فروشگاهی ، باسکول جاده ای و انواع باسکول های دیجیتال با کاربرد های متفاوت در ایران است .

سایتی کامل و توانمند برای رساندن آگاهی و اطلاعات از انواع ترازو و باسکول دیجیتال و مکانیکی بصورت خلاصه یا کامل است.

فیلم رضایت مشتری و نصب از ترازو قد و وزن hbmi-rp

برای وزن کشی انسان و کنترل وزن افراد جهت سلامتی با ارائه bmi می باشد.

در گروه باسکول می توان به باسکول پند و باسکول محک و باسکول سهند اشاره نمود که در بازار ایران بیش از ۲۰ سال که فعالیت مفید داشته و برای انواع فعالیت ها باسکول مناسبی تولید نموده است که باسکول پند تنوع زیادی دارد و در هر عرصه ای در زمینه ی باسکول دیجیتالی در حال فعالیت است ، باسکول سهند تنها در گروه باسکول نفرکش فعالیت می نمایید و بهترین دستگاه ها را برای توزین نفر ارائه نموده و جزوء برترین ها می باشد .

فایل گیف از انواع باسکول کفی کسری

برای توزین اجسام بصورت کفی و زمینی می باشد. که ظرفیت های از 500 کیلو گرم تا 5 تن و حتی 10 تن را دارد. در فایل گیف ذیل به صورت کامل کاتالوگ انواع باسکول کفی ارائه شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید