باسکول ایران
سه شنبه , دی ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / باسکول دیجیتال / ساخت باسکول غیر پیش ساخته و فلزی دیجیتال

ساخت باسکول غیر پیش ساخته و فلزی دیجیتال

باسکول در انواع مختلف از ۱۰ تن تا ۲۰۰ تن به صورت پیش ساخته یا غیر پیش ساخته توسط تولید کنندگان باسکول طراحی و ساخته می شود. باسکول های غیر پیش ساخته یا اجرا در محل را می توان به صورت برجسته و هم سطح با توجه به در خواست مشتری اجرا نمود. از مزایای باسکول غیر پیش ساخته می توان به چند نمونه از موارد زیر اشاره نمود:
کاهش هزینه حمل و نقل، امکان جا به جایی راحت کلیه قطعات و غیره
در باسکول غیر پیش ساخته یا اجرا در محل با توجه به نوع کار شرکت ها عملیات آرماتور بندی یا در محل نصب انجام می شود و یا در کارخانه آرماتور بندی صورت گرفته و فقط بتن ریزی در محل انجام می گردد. از دیگر نمونه باسکول های موجود در بازار تولید باسکول که از نظر مقاومتی دارای استحکام بالایی بوده می توان به باسکول فلزی دیجیتال اشاره نمود که سرعت نصب و راه اندازی این باسکول فلزی نسبت به نمونه اجرا در محل یا غیر پیش ساخته بسیار بالاتر می باشد. در باسکول فلزی دیجیتالی صفحه یا پلتفرم به صورت ورق آهنی، تیرآهن های اصلی و فرعی استفاده شده کاملا فابریک و مقاوم می باشد. این باسکول از نظر جابه جایی و حمل و نقل نیز نسبت به نمونه باسکول غیر پیش ساخته راحت تر است.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129728651
شماره تلفن ثابت: 02144758816
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باسکول ۶۰ تنی تریلی کش دیجیتال

امروزه از باسکول برای وزن کردن انواع از وسیله های سنگین استفاده می کنند. که این وسیله توانسته وزن کردن بسیاری از وسیله های سنگین را برای ما آسان کنند . با این و

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران