باسکول ایران
پنج شنبه , مرداد ۷ ۱۴۰۰
خانه / باسکول تریلی کش / باسکول دیجیتال ۱۶ متری تریلی کش

باسکول دیجیتال ۱۶ متری تریلی کش

آیا برایتان سوال برانگیز نیست که یک دستگاه توزین ۱۶ متری یا باسکول دیجیتال تریلی کش، چگونه و با چه مقاومتی تحمل وزن تریلر به همراه بارش را دارد؟
باسکول های ۱۶ متری به صورت فلزی یا بتنی آماده و به بازار عرضه می شوند. با توجه به وزن بار تریلر و محموله اش، توسط کارشناسان و مهندسان فنی مختلف و مجرب، طوری طراحی و ساخته می شوند، که توزین تا ظرفیت ۶۰ تن را انجام می دهند. جالبتر از آن این است که تا روزی ۲۰۰ تا ۳۰۰ بار توزین انجام داده و در طی سالهایی متمادی بین ۵ تا ۱۰ سال کار می کنند.
در این بین قطعات الکترونیکی هم با دقت و کیفیت عالی و درجه یک بایستی به کار برده شوند تا بتوانند با توجه به کاربری ذکر شده، توانایی و دقت خود را در طی سالهای گفته شده حفظ کنند.
البته ناگفته نماند که مسلم است که قطعات الکترونیکی مانند لودسل و نمایشگر در طول زمان یا استفاده نامناسب ممکن است صدمه دیده و تعویض شوند.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129728651
شماره تلفن ثابت: 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باسکول 60 تنی تریلی کش

قیمت باسکول ۶۰ تنی تریلی کش دیجیتال

امروزه برای وزن کردن انواع محصولات مختلف باید دارای تجهیزاتی باشیم که بتوانند این محصولات را در حجم ها و وزن های بسیار زیاد تحمل کنند . از جمله این تجهیزات می توان به انواع باسکول ۶۰ تنی اشاره کرد . قیمت باسکول ۶۰ تنی توزین الکتریک ( معروف به تریلی کش )  مکانیکی بسیار کم تر از دیجیتال می باشد . انواع  باسکول های ۶۰ تنی با قیمت های مختلف رقابتی و خدمات پس از فروش ویژه ۱۰ ساله در کسری باسکول، به فروش می رسد . ابعاد این نوع باسکول ها  ۳ * ۱۶ می باشد و جنس این نوع از باسکول ها  بتنی پیش ساخته یا بتن فلز یا فلزی می باشند . باسکول های جاده ای در ظرفیت وزنی مختلف و ساخت های متفاوت به بازار عرضه می شود .

پاسخی بگذارید

باسکول ایران