باسکول جاده ای دیجیتال 60 تن بتنی

شما فکر می کنید که بهترین نوع باسکول های دیجیتال جاده ای که در تمامی صنایع کشور عزیزمان ایران کاربرد فراوان دارد، چیست؟ به نظر شما باسکول جاده ای بتنی از 60 تن تا 8 تن انتخاب مناسبی می باشد؟
باسکول های جاده ای و قطعاً دیجیتال های امروزی که در تمام نقاط صنعتی و غیر صنعتی دیده و به کاربرده می شوند، انواع مختلفی دارند، که در ذیل به شرح آنها می پردازیم.


انواع باسکول جاده ای دیجیتال:

باسکول های دیجیتال برای انتخاب آسانتر با توجه به لیست قیمت متفاوت، به رده های مختلفی تقسیم شده اند.
از لحاظ جنس به صورت بتنی، فلزی و بتن فلز تولید می شوند.
صحبت ما روی بتنی بود، کدام بهتر است؟ کدام مقاومت تر می باشد و در نهایت کدام موجب رضایت خاطر مشتریان و مصرف کنندگان عزیز می باشد؟
از لحاظ تکنیک های فروش، قاعده بازی روی فلزی دیجیتال می باشد که بسیار گرانتر از نوع بتنی است و صرف مالی بیشتری برای فروشندگان دارد.
ولی صادقانه و خالصانه به مشتریانمان باید توضیح متناسب با حوزه کاریشان داده شود. خریداران و کاربران زیاد جواب سوالاتی که از آنها در حوزه کاری می شود، با حوصله نمی دهند، اما وظیفه مشاوران دانستن فعالیت و شناسایی نیاز آنها می باشد و باید بر اساس نیاز حوزه، باسکول متناسب  را پیشنهاد دهند.
با دادن آگاهی بیشتر در مورد پیشنهاد باسکول بتنی 60 تن یا هر تناژ دیگر، باید به آنها اعلام شود که می توانند فلزی را نیز تهیه کنند، اگر از لحاظ مالی توان خرید را دارند و یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود.
عریزان و کاربران باسکول های جاده ای از نوع دیجیتال بهتر است بدانید که باسکول فلزی از 60 تن تا 8 تن با قیمت بسیار بالاتر نسبت به نوع بتنی ساخته و عرضه می شود.
باسکول فلزی برای هر صنعتی مناسب است، اما باسکول بتنی در صنایع سبکتر مانند مواد غذایی و محصولات کشاورزی یا دامداری مناسب است و دلیلی ندارد که برای صنایع سبک از باسکول فلزی مانند 60 تن جاده ای دیجیتال استفاده شود و همان عملکرد با باسکول بتنی و قیمت مناسب تر، قابل اجرا می باشد.

برای خرید انواع باسکول های دیجیتال جاده ای 60، 50، 30، 20، 10، 8 و حتی 100 تا 120 تن می توانید از مشاوره مجربان سایت کسری بهره ببرید.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید