باسکول ایران
سه شنبه , دی ۲ ۱۳۹۹
خانه / باسکول جاده ای / باسکول جاده ای دیجیتال 60 تن بتنی

باسکول جاده ای دیجیتال 60 تن بتنی

شما فکر می کنید که بهترین نوع باسکول های دیجیتال جاده ای که در تمامی صنایع کشور عزیزمان ایران کاربرد فراوان دارد، چیست؟ به نظر شما باسکول جاده ای بتنی از 60 تن تا 8 تن انتخاب مناسبی می باشد؟
باسکول های جاده ای و قطعاً دیجیتال های امروزی که در تمام نقاط صنعتی و غیر صنعتی دیده و به کاربرده می شوند، انواع مختلفی دارند، که در ذیل به شرح آنها می پردازیم.


انواع باسکول جاده ای دیجیتال:

باسکول های دیجیتال برای انتخاب آسانتر با توجه به لیست قیمت متفاوت، به رده های مختلفی تقسیم شده اند.
از لحاظ جنس به صورت بتنی، فلزی و بتن فلز تولید می شوند.
صحبت ما روی بتنی بود، کدام بهتر است؟ کدام مقاومت تر می باشد و در نهایت کدام موجب رضایت خاطر مشتریان و مصرف کنندگان عزیز می باشد؟
از لحاظ تکنیک های فروش، قاعده بازی روی فلزی دیجیتال می باشد که بسیار گرانتر از نوع بتنی است و صرف مالی بیشتری برای فروشندگان دارد.
ولی صادقانه و خالصانه به مشتریانمان باید توضیح متناسب با حوزه کاریشان داده شود. خریداران و کاربران زیاد جواب سوالاتی که از آنها در حوزه کاری می شود، با حوصله نمی دهند، اما وظیفه مشاوران دانستن فعالیت و شناسایی نیاز آنها می باشد و باید بر اساس نیاز حوزه، باسکول متناسب  را پیشنهاد دهند.
با دادن آگاهی بیشتر در مورد پیشنهاد باسکول بتنی 60 تن یا هر تناژ دیگر، باید به آنها اعلام شود که می توانند فلزی را نیز تهیه کنند، اگر از لحاظ مالی توان خرید را دارند و یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود.
عریزان و کاربران باسکول های جاده ای از نوع دیجیتال بهتر است بدانید که باسکول فلزی از 60 تن تا 8 تن با قیمت بسیار بالاتر نسبت به نوع بتنی ساخته و عرضه می شود.
باسکول فلزی برای هر صنعتی مناسب است، اما باسکول بتنی در صنایع سبکتر مانند مواد غذایی و محصولات کشاورزی یا دامداری مناسب است و دلیلی ندارد که برای صنایع سبک از باسکول فلزی مانند 60 تن جاده ای دیجیتال استفاده شود و همان عملکرد با باسکول بتنی و قیمت مناسب تر، قابل اجرا می باشد.

برای خرید انواع باسکول های دیجیتال جاده ای 60، 50، 30، 20، 10، 8 و حتی 100 تا 120 تن می توانید از مشاوره مجربان سایت کسری بهره ببرید.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122241933
شماره تلفن ثابت:02144140069
شماره فکس:02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باسکول 80 تنی

خرید و فروش باسکول ۸۰ تنی دیجیتال

آیا می دانید باسکول ۸۰ تن جاده ای، در زمره ی صادرات باسکول است؟ می …

پاسخی بگذارید

باسکول ایران