انواع باسکول جاده ای دیجیتال 50 تنی کامیون کش

انواع باسکول جاده ای دیجیتال در سنجش دقیق کسری، تخصصی ترین و حرفه ای ترین شرکت تولید، نصب، پیاده سازی انواع باسکول جاده ای دیجیتال 50 تنی کامیون کش و صنعتی می تواند بهترین نوع این تجهیزات را در اختیار صاحبان صنایع قرار می دهد.
بهتر است وقتی صحبت از انواع باسکول توزین جاده ای، مانند  انواع باسکول جاده ای دیجیتال 50 تنی مخصوص کامیون، به میان می آید، بحث انواع آن در جنبه های مختلف بررسی شود.


بحث انواع باسکول جاده ای دیجیتال و پیاده سازی و نصب آن:

درانواع باسکول جاده ای دیجیتال و صنعت باسکول سازی، سه نوع دستگاه با جنس صفحه، تمام فلزی، بتنی پیش ساخته و بتن فلز ساخته می شود.

از لحاظ تحمل بار و ظرفیت در ایران انواع باسکول جاده ای دیجیتال مانند 60 تن مخصوص تریلی، 50 تنی کامیون کش، 30 تنی تک محور، 20، 10 و 8 تن خاور کش و نیسان کش موجود می باشند.

ار لحاظ قطعات الکترونیکی مرتبط با دیجیتال شدن دستگاه، تعداد لودسل یا حسگر وزنی، برای باسکول 60 تن تریلی کش تا 120 تن، 6 تا 8 عدد است و برای باسکول 50 تنی کامیون کش تا 8 تن مخصوص وانت، 4 عدد میباشد که البته ظرفیت لودسل (Loadcell) ها هم از انواع باسکول جاده ای دیجیتال مختلف می باشد.

انواع ظرفیت لودسل در دستگاه های توزین دیجیتال جاده ای، از 2 تن تا 40 تن است.
توجه فرمایید که مارک لودسل و ساخت کشور مرتبط هم در داشتن انواع باسکول جاده ای دیجیتال مختلف اثر مهمی دارد.
حال بحث اجرا و پیاده سازی کل دستگاهی که به آن باسکول می گویند، مطرح است، اجرای این تجهیزات سنگین جاده ایی مانند 50 تنی مخصوص کامیون، از گودبرداری شروع و تا روشن کردن باسکول ادامه دارد.

یکی از انواع نصب باسکول دیجیتال جاده ای، موسوم به اجرا در محل است، این بدان معنی است که نوع بتن فلز یا نیم بتن نیم فلز، در محل جانمایی دستگاه، بتن ریزی می شود.

البته کل سیستم راه اندازی این تجهیزات دیجیتال فقط به شرح مختصر بالا ختم نشده و پیچیدگی و مراخل خاص خود را دارد.
برای تهیه و خرید انواع باسکول 50 تنی کامیون جفت می توانید قیمت و مشخصات فنی را از مهندسان خبره سایت دریافت تمایید.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

انواع باسکول جاده ای دیجیتال

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید