باسکول ایران
شنبه , اردیبهشت ۲۸ ۱۳۹۸
خانه / باسکول 100 کیلویی / قیمت باسکول ۱۰۰ کیلویی دست دوم فروشی

قیمت باسکول ۱۰۰ کیلویی دست دوم فروشی

باسکول ۱۰۰ کیلویی، در چه مراکزی مورد استفاده قرار می گیرد؟ آیا قیمت باسکول دست دوم فروشی، از باسکول های نو و آکبند از همان نوع، کمتر است؟
باسکول ۱۰۰ کیلویی، نمونه از از باسکول های سبک است که در مراکز و فروشگاه های عرضه مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. حداکثر وزنی که یک باسکول ۱۰۰ کیلویی می تواند اندازه بگیرد و دقتی برابر با ۱۰۰ گرم داشته باشد، ۱۰۰ کیلوگرم خواهد بود.
باسکول نمونه ای از دستگاه توزین است که نحوه عملکرد آن شبیه به ترازو بوده و در صنف هایی به کار گرفته می شود که امکان استفاده از ترازو برایشان وجود نداشته باشد. چون معمولا باسکول، وزن هایی بیشتر از ترازو را می تواند اندازه بگیرد.
قیمت فروش انواع مختلف باسکول، بر اساس نوع، حداکثر میزان اندازه گیری،دقت در توزین، به کارگیری تجهیزات و لوازم یدکی در ساخت باسکول و همچنین مواردی از این دسته تعیین می شود.
مسلم است که اگر باسکول دارای امکاناتی از قبیل قابلیت وصل شدن به دستگاه کارتخوان، کامپیوتر برای انتقال اطلاعات و غیره را شامل شود، قیمت خرید و فروش آن بالاتر از باسکول هایی خواهد رفت که معمولی هستند.
اگر می خواهید با هزینه ای کمتر، باسکول ۱۰۰ کیلویی مورد نظر خود را با تمامی امکانات و ویژگی هایی که در بالا ذکر شد خریداری کنید و بابت خرید آن قیمتی کمتر از باسکول موجود در بازار فروش پرداخت کنید، پیشنهاد می شود باسکول دست دوم فروشی را از سایت هایی که دستگاه های صنعتی عرضه می کنند خریداری کنید.
در هنگام خرید باسکول، اگر قصد تهیه دستگاه توزین ۱۰۰ کیلویی دست دوم فروشی را دارید، بهتر است از سالم بودن آن مطمئن شوید. زیرا درست است که باسکول ۱۰۰ کیلویی دست دوم را می توان با قیمتی کمتر خریداری کرد، اما اگر سالم نبوده و نقص هایی در آن وجود داشته باشد، هزینه های زیادی را برای تعمیرات می طلبد.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس آتوسا غبرائی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122241933
شماره تلفن ثابت:02144140069
شماره فکس:02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش لودسل زمیک L6E3 باسکول 100 کیلویی

آیا می دانید که انواع لودسل یا حسگر وزنی، قطعه الکترونیکی حساس و مهم در باسکول های دیجیتال مختلف می باشد؟ یکی از انواع لودسل ها، مدل ها L6E3 زمیک مخصوص دستگاه های توزین از 100 تا 400 کیلویی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران