باسکول ایران
سه شنبه , دی ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / باسکول جاده ای دیجیتال / فروش انواع باسکول بتنی پیش ساخته دیجیتالی

فروش انواع باسکول بتنی پیش ساخته دیجیتالی

مراکز فروش و نمایندگی های فروش مربوط به برند هر شرکت در صنعت باسکول سازی مثل باسکول های بتنی پیش ساخته به صورت دیجیتالی یا بتن آرمه جهت استفاده مصرف کنندگان در سراسر کشور فعال بوده و محصولات مد نظر مشتریان را به فروش می رسانند. باسکول بتنی پیش ساخته یا بتن آرمه در صنعت برای توزین وزن ماشین هایی چون وانت، خاور، کامیون و… با توجه با تناژ باسکول مورد استفاده قرار می گیرد. مهمترین ویژگی هایی که باسکول های بتنی پیش ساخته دارند عبارتند از:
۱- ارسال پلتفرم و فوندانسیون به صورت پیش ساخته به محل
۲- نصب و راه اندازی سریع و آسان حداکثر به مدت ۳ روز
۴-قیمت مناسب و کمتر نسبت به باسکول تمام فلز
مراکز فروش و تولید کنندگان باسکول بتنی پیش ساخته این باسکول را در انواع مختلف با تناژهای متفاوت ۱۰، ۲۰، ۳۰، ۵۰، ۶۰ و… با قیمت روز بازار تجارت در این صنعت بفروش می رسانند. مهمترین امر در تعیین قیمت باسکول دیجیتالی پیش ساخته بحث تورم یا کاهش قیمت لوازم و تجهیزات، مصالح مصرفی و… می باشد و روی قیمت تمام شده این محصول تاثیر مستقیم دارد. شرکت ما قادر به ارائه فروش انواع باسکول به ویژه باسکول بتنی پیش ساخته دیجیتال می باشد و شما خریداران عزیز می توانید با کارشناسان فروش ما در این موضوع مشورت کرده و محصول مد نظر خود را با کیفیت و دقت بالا خریداری نمایید.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش باسکول ایران در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس بلیغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129728651
شماره تلفن ثابت: 02144758816
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: irbascule@
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باسکول دیجیتال چینی | میزان دقت در باسکول کمری چینی

باسکول در حقیقت ترازوی دیجیتال با ابعاد بزرگ است و جهت توزین مواد سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرددر گذشته از باسکول با حالت قپونی جهت توزین مواد حجبم است

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران