باسکول ایران
پنج شنبه , بهمن ۴ ۱۳۹۷
خانه / دسته‌بندی نشده / فروشگاه اینترنتی انواع باسکول دیجیتال صنعتی

فروشگاه اینترنتی انواع باسکول دیجیتال صنعتی

انواع باسکول دیجیتال و مکانیکی صنعتی را می توان بدون هیچ دردسری و در کمترین زمان ممکن، از فروشگاه های اینترنتی فعال در فضای مجازی خریداری کرد.
یکی از بیشترین کاربرد ها را، باسکول های صنعتی دارند. باسکول صنعتی در کارخانه ها و صنف هایی استفاده می شود که قابلیت به کارگیری ترازو را نداشته و نیاز به دستگاه توزینی برای اندازه گیری بار با وزن زیاد را دارند. در حالت کلی، باسکول به دو نوع سبک و سنگین تقسیم بندی می شود که باسکول صنعتی در زمره باسکول های سنگین قرار می گیرد.
در گذشته، باسکول مکانیکی یا همان قپان، وسیله ای برای توزین بار در اغلب اصناف بودند. البته نا گفته نماند که امروزه هم در بسیاری از کارخانه های صنعتی که به دلیل وجود گرد و غبار ریز امکان استفاده از باسکول دیجیتال نبوده است، باسکول های مکانیکی به کار گرفته می شود. با پیشرفت تکنولوژی، امروزه دستگاه های توزین متنوعی به بازار عرضه شده که در ساخت آن ها از مدار های دیجیتالی استفاده شده و همین موضوع سبب شده تا دقت بیشتری داشته باشند و از آن ها با نام باسکول دیجیتال یاد شود.
هم باسکول های صنعتی، هم فروشگاهی و …، در نوع دیجیتالی قابل خریداری هستند. البته اگر بتوان باسکول صنعتی را به چند دسته تقسیم نمود، می توان از باسکول آویز، جاده ای و نمونه های سنگین کفه ای، به عنوان یک باسکول صنعتی یاد کرد. زیرا تمامی این باسکول ها را می توان در اغلب کارخانه های تولیدی یافت.
نه تنها از طریق مراجعه به مراکز فروش در سراسر کشور می توان انواع باسکول دیجیتال از نوع صنعتی، فروشگاهی، تره باری و … را خریداری کرد، بلکه سایت ها و فروشگاه های اینترنتی هم شما را در این امر یاری می رسانند.
البته باید توجه داشته باشید که از فروشگاه های اینترنتی باسکول دیجیتال صنعتی مورد نظر خود را خریداری کنید که از اعتبار بالایی برخوردار بوده و کامنت های زیادی در خصوص عملکرد عالی سایت فروش اینترنتی باسکول دیجیتال در فضای مجازی وجود داشته باشد. حتما قبل از خرید دستگاه توزین مورد نظر خود، در خصوص مشخصات فنی، خدمات پس از فروش، گارانتی و …، اطلاعات دقیقی به دست آورید.

 
جهت خرید و فروش محصولات در صنعت توزین دیجیتال می توانید با مشاوران فروش کسری باسکول در تماس باشید:
مشاور فروش: مهندس آتوسا غبرائی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122241933
شماره تلفن ثابت:02144140069
شماره فکس:02143859466
پست الکترونیکی: irbascule@gmail.com
آدرس کانال: norasanat@
پست الکترونیکی: info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

باسکول جاده ای

قیمت باسکول ۵۰ تن کامیون کش جاده ای

قیمت رقابتی باسکول کامیون کش دیجیتال ۵۰ تن جاده ای را تنها یک بخش از …

دیدگاهتان را بنویسید

باسکول ایران